Lubim dvoch muzov...a ani jedneho sa nechcem vzdat...

Príspevok v téme: Lubim dvoch muzov...a ani jedneho sa nechcem vzdat...
dilemná

ja viem robim chybu...ked zahybam svojmu chlapovi s inym...no aby bolo jasne mam 21r. nemam dlhy vztah..asi dva mesiace len no velmi si rozumieme, asi konecne fajn chalan ako ma byt a naviazal sa moc na mna..no ja co som poznala niekoho uz dlhsie len zvidenia som spoznala akurat viac osobnejsie..ze tomu druhemu s nim zahybam..aj ma to mrzi :( no ked som zas s nim tak je to proste neovladnutelne..obaja ma pritahuju narovnako a aj rozumovo su dost vyspelii ...len vybrat si je tazke..tak poradte..najlepsie s podobnymi skusenostami..

dilemna

dost mozne....ale ten "novy" dotycny vie o tom ze priatela mam..on len caka ked budem sama....a ja hlupa ho tym namotavam ked neviem co ako este...a ked sa rozhodnem tak asi skor pre mojho priatela...preco prave pre toho kamarata ? podla teba ?

milovna

juj moja,ale okamzite sa rozhodni a to co najskor :-D cakaju ta velke problemy,ako nenavist...radsej sa rozhodni len pre jedneho,lebo ked to zisti jeden z nich tak to ver tomu,ze to budes velmi tazko znasat a nielen ty ale aj on.viem,ze je to tazke,viem o com hovorim,preto ti radim,nepodvadzaj :-Dlebo sa ti to bud moze vratit,alebo ako som uz vravela,ze budes si trieskat hlavu o stenu ako si bola hlupa,ze si zahybala a klamala.podla mna,by si si mala vybrat toho,skym podvadzas svojho oficialneho partnera,aj ked ho to mozno bude boliet,ale viac ho by bolelo,keby si v tom nadalej pokracovala,alebo keby sa neskor dozvedel o tvojej nevere a to nechci.to je len moj nazor.tym si to ulachcis

dilemna

RNG
uz len to je podvod...aha primlada :D sa bavis so mnou jak s pubertiackou...pritom mam zasebou dva vaznejsie a nie mesacne ale rocne vztahy....a o sexe taktiez...D: umrem :D

RNG

"Podviedla som ho bozkom", to je zlate. Som rad ze aspon niekde v tom dnes amoralnom svete existuje taka nevinna naivita.
Dievca, neponahlaj sa s vyberom, si na konecne rozhodnutie este primlada.
A len si ich drz od tela, lebo prebudenie sexu je Pandorina krabica, raz to otvoris, cely zivot aj posudzovanie a logika sa ti zahmli a mozes narobit v zivote hromadu hluposti a zlych rozhodnuti.

jajka001_

neviem byť dobrááá, umieram túúúžbou
nie je to ľahkéé, milovať dvoch mužov
neviem byť dobrááá, vie to aj Boh
umieram túúžbou mať ich obidvoch
:D

angela85

musis sa rozhodnut,lebo velmi lahko sa stane, ze jeden z nich rozhodne za teba a bude ta to moc mrziet a mozno prides o oboch, ale si myslim ze na jednom z nich ti predsa len trochu viac zalezi. skus sa zamerat iba na svoje srdce a vynechaj oci

MUMUHU

Si nevyspela ked nieco taketo robis. Mozes si byt ista ze sa ti to raz poriadne vrati. Pridu ti na to a nebudes mat ani jedneho, potrebujes to ?