Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka na RNG

Laurina22

RNG dakujem za odpoved.

Takze co s tym?Moze to byt nieco vazne?

Mna raz pichne v stehne,raz v krku,raz v prste...

Krvny obraz OK.Sedimentacia OK.Moc OK.

Mne vsade vravia ze mi nic nie je.

RNG

Toco, maximalna davka z dnesnych roentgenov je okolo 1 rem.
Zo starych dat docasna niekolkomesacna neplodnost bola az od davok 25 roentgen(priblizne 25 rem).
Nakoniec zakryvanie casti, kde mohlo dopadnut ziarenie a nebolo ich potrebne roetgenovat zacali len asi pred 30 rokmi a dovtwedy uz skoro 100 rokov to robili bez tienenia a neboli s tym ziadne problemy.Zakryvanie zacali az po velmi sprisnenych daviek ziarenia, az 1000 nasobne menej, nez kedysi, co je az priopatrnicke.
Takze sa neznervoznuj

RNG

Laurina, krce su nedostatok mineralov, jes malo zelenin alebo mas pokazene travenie a absorbciu.
Pichanie je nervova zalezitost, moze to byt utok virusov,
moze to byt nedostatocna cirkulacia=nedozivenie nervovov alebo zamorenie zo zleho lymfatickeho toku a rozne ine.

toco

Dobrý deň. Včera som bol na rontgen klbu, dali ma ľahnúť na stôl a zakryli mi semenníky nejakou podložkou. No tá sa nejako zošmykla na stehná a ja som si to všimol až po snímkovaní, keď som sa zodvihol. Takže ako veľmi to mohlo uškodiť mojím semenníkom? ďakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk