Metóda RUŠ

Príspevok v téme: Metóda RUŠ
denda2221

Prosim vás, vedel by mi niekto poradiť alebo povedať, či naozaj metóda RUŠ vás zbaví všetkých problémov, či psychických alebo fyzických.

Nepoznám osobne nikoho kto by prešiel touto formou zbavenia sa čohokolvek. Chcem vlastne zistiť či mi to naozaj pomôže, lebo ja mám panický strach z tmy a oni mi povedali, že každý problém sa dá vyriešiť do 4 hodín! NEUVERITEĹNÉ!!!

Neviem, či mám alebo nemám tomu veriť?

Bola by som velmi povďačná za každú odpoveď a hlavne tým ktorý majú s tým skúsenosti, či to je naozaj pravda.

Ďakujem :o)

Bohuš

Klara154: Môžeš prosím bližšie opísať na základe akých skúseností máš tento názor?
Ja som sa vrátil z kurzu RUŠ 2 a stále som z tejto metódy nadšený.

Bohuš

Metóda RUŠ je niečo geniálne jednoduché. Terapia u vyškoleného terapeuta nie je práve lacná, ale cena zdravia je podľa mňa nevyčísliteľná. Cena podľa mňa zodpovedá výsledku. Uznávam, že táto metóda nemusí vyhovovať každému. Kto je ochotný pracovať na sebe a počúvať pokyny terapeuta, ten pocíti zmenu hneď po terapii. Pre dôkladnejšie vyčistenie je odporúčané absolovovať kurz. Základný kurz trvá 5 dní, absolvoval som ho. Kto má záujem ďalej na sebe pracovať, môže pokračovať na ďalších kurzoch. Autor metódy napísal aj knihu, ktorá sa podľa mňa ľahko číta "Metoda RUŠ - aneb Já to mám jinak" (www.martinus.sk). Kto nechce investovať do terapie si môže podľa knihy spraviť predstavu, o čom to je.

gino007

Ahoj, ja som metodu chcel skusit. Metoda stoji na hodinu od 30,00 EUR a minimálne sedenie je 4 hodiny, teda tej pani/panovi co Ti hovori o tom co vies sam a ajtak to neriesis je 120,00 EUR. Ked chces ist rovno do Ciech tyzdenny pobyt stoji 360,00 EUR + ubytovanie a strava + cesta. Video o forme akou "rušia" negatívne myslenie je na yoputube.. spolu aj s videom ked bol zakladatel tejto metody u Jana Krause. Je to podla mna nieco ako Journey od Brandon Bays, len zakladatel si to osvojil. Prihlasis sa do kurzu a pokial neuhradis zalohu tak ta vyradia a si cakatelom. Ked niekto pred Tebou skorej uhradi na kurz ide on:) Neviem, ale mam z toho pocit ako keby to bola sekta a tahala len peniaze z ludi (mozno to skutocne pomaha' nemam vyskusane ale dat laikovi 100,00 EUR za 4 hodiny mi príde dosť.

Pekny v pohode den.

Martin

Nelia

Metóda RUŠ mi zmenila život a cítim sa oveľa lepšie. Bola to ta najlpešia inverstícia do seba. Neváhaj a choď na ňu čím skor a presveč sa sama. Držím ti prsty a posiem energiu.

navrchol

Táto metóda je ďalšia kravina, akých tu už bolo. A nechcem nikoho uraziť, ale tí, čo sem napísali chválospevy, môžu byť iba samotní terapeuti. Kto to vyskúšal tak vie, že zo žiadneho rýchlokvasného "terapeuta" sa za krátku dobu nestane kvalifikovaný psychoterapeut a ani zo žiadneho trpiaceho sa za štyri hodiny nestane sebavedomý a silný jedinec. Na to naletieť môže iba blbec, ktorý sa súrne potrebuje zbaviť svojich problémov a nenájde žiadneho hazardéra, ochotného sľúbiť mu nemožné.Toto píše jeden z takých blbcov, ktorý si neskoro uvedomil, že peniaze a čas mohol využiť aj lepšie. Ale aj negatívna skúsenosť je skúsenosť, aspoň viem, že aj keď ľudstvo vymrie, biznis je nesmrteľný.

kristinka25

Ja som bola na ruš v Ba a bola to neprijemna skusenosť. Dokola som opakovala vety a ked som odmietla, tak ze musim. Mozno metoda nie je zla, iba som bola u zlej terapeutky. Fakt skoda penazi

terapia

terapiu RUŠ mam vyskusanu a bohuzial musim povedat, že je to obrovsky podvod. terapeut sa sice snazil predstierat, ze je to vazna vec, kazal mi dookola hovorit o mojich pocitoch, ale kazdu chvilu zíval, nudil sa. velmi lutujem, ako lahko sa da naletiet na podvod

jaju

metóda rus je niečo neuveriteľné a zároveň úplne jednoduché, samozrejme len pre ľudí ktorí chcú na sebe pracovať.Na metódu rus ma priviedol môj manžel s ktorým sme boli v rozvodovom konaní....Áno! Boli...či veríte alebo nie, za pár hodín sme nevideli dôvod k rozvodu. Ďakujeme Majky....;-)