Metóda RUŠ

Príspevok v téme: Metóda RUŠ
denda2221

Prosim vás, vedel by mi niekto poradiť alebo povedať, či naozaj metóda RUŠ vás zbaví všetkých problémov, či psychických alebo fyzických.

Nepoznám osobne nikoho kto by prešiel touto formou zbavenia sa čohokolvek. Chcem vlastne zistiť či mi to naozaj pomôže, lebo ja mám panický strach z tmy a oni mi povedali, že každý problém sa dá vyriešiť do 4 hodín! NEUVERITEĹNÉ!!!

Neviem, či mám alebo nemám tomu veriť?

Bola by som velmi povďačná za každú odpoveď a hlavne tým ktorý majú s tým skúsenosti, či to je naozaj pravda.

Ďakujem :o)

rena23

denda, keby sa cohokolvek dalo zbavit tak lahko, uz by sme boli vsetci stastni a nevedeli by sme, co su to problemy. :-D Niektori psychologovia maju zmluvu s poistovnou a u tych neplatis, skus ist na to takto...

bella12

denda,

metóda RUŠ patrí pod okultizmus, jej autor vyznáva ezoteriku a vychádza z regresnej terapie (okrem iného aj návrat do minulých životov). Neodporúčam kvôli vystaveniu sa pôsobeniu zlého ducha - možno by si sa zbavila strachu z tmy, ale za akú cenu? V konečnom dôsledku Ti takéto sedenie len ublíži. Never na ľahké a rýchle riešenia. Radšej sa vyber za psychologičkou, bude Ťa to stáť viac času a trpezlivosti, ale aspoň budeš mať istotu, že si to neodnesie Tvoja psychika a pokoj duše.

denda2221

Šak práve, preto sa pýtam či niekto nepozná túto metódu, je neviem či to je alebo nie je nezmysel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jakože nepoznáš ma ja nie som debil, viem že by mi pomohla psychologička, ale nemám na to dostatok času a ani 20 euro za jedno sedenie. Preto som sem uverejnila tento príspevok, lebo ma to zaujalo, že ťa dokážu čohokolvek zbaviť za 4-5 možno 6 hodín, a mne sa to zdá tiež strašne krátka doba.
Ďakujem za reakciu!

vebe

Zase nejaky nezmysel. Ak mas fyzicky alebo psychicky problem, tak bez toho aby si sama preto nieco urobila ta nikto nikdy ziadneho problemu nezbavi. Nanajvys ti moze pomoct. Ak mas panicky strach z tmy, tak za 4 hodiny cohokolvek sa ho nezbavis. POmohol by ti psycholog, ale chcelo by to niekolko sedeni.