Make-up existuje taky

Príspevok v téme: Make-up existuje taky
bea80

Ahojte, hladam univerzalny dokonaly make-up:)
Mam rozsirene pory, obcas sa vyskytnu akne, ale zaroven plet mam skor suchsiu.
Make-up by mal dokonale kryt nedokonalosti, lahko sa nanasat, nerobit flaky, ani nezviditelnovat vrasky, mal by dlho vydrzat.
pouzivate aj bazu pod makeup? aku?
je potrebne makeup na konci licenia zafixovat pudrom?
nebude to uz prilis vela vrstiev?
vdaka za kazdu radu

adka0312

Ahoj, ja používam MaxFactor Second Skin Foundation, je skvelý, hlavne preto, že je ľahučký, prirodzený, na pleti vyzerá skvele, dokonale zas nekryje,ale to riešim korektorom.Inak dlho vydrží, ja som s ním spokojná.

batavya

A este make up mi lepsie drzi a je upne jednotny a neviditelny ked si ho nanasam hubkou na make up. Najprv som si myslela ze je to kravina, ale chce to cvik

batavya

ahoj, ja mam plet tiez taku ako opisujes a este a pouzivam maybelline affinitone a som spokojna, a na to alverde puder. Dobry bol aj alverde make up camuflage, taky mastnejsi, ten bol uplne super ale strasne sa minal, takze vyjde dost draho tak uz ho nekupujem. Bazu nepouzivam, ani nemienim, najprv si dam denny krem, potom make up a puder a dalsie zbytocnosti si uz urcite davat nebudem. Netvrdim ze je to zla vec alebo co, ale tolko chemikalii si myslim ze je ozaj zbytocne a nie velmi dobre kydat na tvar

katuša

ahoj, pleť mám cca podobnu ako opisuješ a používam gosh xceptional. som s ním veľmi veľmi spokojná a fakt dlho vydrží. bázu mám tiež od gosh, no stojí cca 18 eur ak nie viac, nepametám si už...trošku je to rozdiel, no žiadny zázrak za tie peniaze...aspon podla mna. ale tak používam ju na ,,výnimočnejšie,, príležitosti a inak si dávam len hydratačný krém pod makeup. púder mám teraz max factor a je fajn, vyzerá prirodzene a aj odtiene má pekné. ked sa takto nalíčím skoro ráno, aj večer je moja fasádička super, nič počas dna neprepudrovávam ani neopravujem.

VolvoS40

vedel by som ti poradit nejaky super ale neviem kolko chces do toho zainvestovat viac info na meili. tvitek@mlproduktion.sk

vsevedka

Tak myslim, ze baza pod make-up by mohla byt dobra od Lorealu (bazu som ale osobne neskusala, ale zatial ziadny iny produkt od nich ma este nesklamal a to som pouzivala krémy, špirálu, lesky..)-len ma tak napadlo, lebo vcera som si v DM vsimla tu bazu. Inac by mala vyrovnavat, pripravit plet pod make-up, viem, ze "ocne&ô bazy vychvaluju, ze tiene vydrzia dlhsie a nerobia sa zahyby, ako je to s tou pod make-up snad sa tu najde niekto, kto ju pouziva..

Kazdy make-up sa musi zafixovat pudrom! Dovod-fixacia, aby sa nezotieral a tiez podla mna prirodzenejsie s pudrom vyzera a neleskne sa.

bea80

vdaka nathalienne

kocky, prosim, piste aspon vase najoblubenejsie a najosvedcenejsie makeupy,

ci pouzivate predtym bazu, ci ma na vysledny efekt nejaky vplyv?
dik

Nathalienne

mozno by ty sedel maybelline affinitone, ja som ho mala istu dobu ale na moju zmiesanu plet neposobil najlepsie, no kamaratkina sestra ma suchu plet a velmi si ho vychvaluje:D:D