Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ošetrovateľstvo

Príspevok v téme: Ošetrovateľstvo
abo

Prajem pekný den,
chcel by som veľmi študovať ošetrovateľstvo, ale nechodím na strednú zdravotnú školu. Moja škola je úplne iného zamerania. Chcel by som sa Vás opýtať či by som to mal skúsiť:) . Veľmi by som to chcel skúsiť v Trenčíne na FzTnUAD a v RK. Myslíte si ze mám šancu keď sa naučím biológiu???. prosím poraďte mi :/

abo

JJ viem je to ťažké na psychiku a určite aj ty to máš ťažké. Ale baví ma to fakt. Keď prídem na prijímačky tak tam budú asi samé baby ... ci?

Laurina22

Pokial si pripraveny na to,ze budes vidiet otvorenych ludi,budes po chorych ludoch utierat vykaly,cistit instrumenty,atd.atd.,tak samozrejme,chod do toho.

Moj blizky kamarat to robi,ale on mal naozaj silnu volu a chut taketo nieco robit.

Tak skus inu nemocnicu a uvidis,co ti povedia.

abo

dakujeeeeeeeeeeem :) Ja práve teraz maturuj tak by som chcel hneď pokracovať v štúdiu aj keď viem že je to veľký skok do niečoho úplne iného ... ale naozaj by som to chcel robiť.
Ja by som chcel íst študovať do Trenčína na TRENČIANSKU UNIVERZITU A. DUBčEKA fakulta zdravotníctva.
A zdravotný asistent to je fakt super este ze si to povedala :)

Laurina22

A kam by si chcel ist?

Nie,kdeze,nie som zdravotna sestra.

Ja som sa prihlasila na medicinu a verejne zdravotnictvo,zvazovala som i osetrovatelstvo,ale nakoniec som si tam prihlasku nepodala.

Ale ak ta to naozaj laka,mozes zacat ako zdravotny asistent.Ale musis si byt stopercentne isty,ze to chces.Lebo to,co budes vidiet a robit,nebude prechadza ruzovou zahradou.

Neviem odkial si,ale napr.ak si zavolas na Kramare,viem,ze tam beru zdravotnych asistentov alebo sanitarov,nemusis mat zdravotnicke vzdelanie.

Na pohovore povies,ze mas zaujem ist studovat zdravotnicky odbor a chces zatial robit toto.

abo

Ahoj Laurina22 :) dakujem ze si odpisala :) máš pravdu na szu uz som prepásol šancu ale tam som ani nechcel študovať :) a ty si zdravotná sestra ?

Laurina22

Pokial spravis prijimacky,mozes ist studovat osetrovatelstvo.Ale neviem,ci si uz neprepasol podanie prihlasok.

Aspon na SZU bolo potrebne podat prihlasku do 28.2.2011

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ošetrovateľstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk