Spolužiačka

Príspevok v téme: Spolužiačka
Truffla

Prajem pekný deň

Potrebujem rad a pocut niekoho nazor.

Jedna sa o novu skolu a jednu spoluziacku. Tato spoluziacka, bola totiz jedna baba ktora sa ma zastala pri ohovarani a ja som jej velmi velmi vdacna. No v poslednej fobe mam pocit ze ona ma tak nejak noeze nemusi ale niekedy ked nieco hovorim tak ma ani nepocuva. Ked jej nieco pomozem ani niekedy nepodakuje. Nejak sa za mnou netrha.

Co mam spravit aby sme boli dobre kamaratky a vazne si rozumeli ? Aby bola rada ze ma ma ? Prosim vas o radu.
Dakujem

jajka001_

nevtieraj sa jej zato ze ti pomohla
ako pise xy tiez sa zastanem ludi ked si myslim ze je to spravne a nie preto ze ich mam rada

Truffla

Ale ona pre mna robila velmi vela... A je snou zabava mame spolocne zaujmi a tak ale niekedy mam taky pocit proste ... Ja si viem veci namyslat no a potom mam blby pocit hoci to tak nieje

angela85

nevtieraj sa jej a ani nemusis byt az taka vdacna, nikto nerobi to co nechce, v jej pripade to bolo urcite. radcej si najdi niekoho kto o to bude fakt stat

mataBB

podla mna ta len vyuziva a ty si moc naivna...to ej vsetko..ked ta niekto ani nepocuva, naco chces byt s nou kamaratka apchat sa jej do zadku?o tom kamaratstvo vobec nie je