Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

poliewoocka

Nic nemiesam,len konstatujem...CO KEBY.No tak ked je leniva,to je ine kaqpe.Holka by sa mala o seba starat(ovsem,ak nema zdravotne tazkosti,ktore sposobuju pravidelne posuny rucicky na vahe smerom doprava...)

twigy

Nechapem preco miesas hrusky s jablkami, ona tehotna podla vsetkeho isto nie je a chora tiez nie, len dievca miluje zabijackove jedla a vyvaluje sunky pred telkou :-DD

poliewoocka

Ak mas taketo myslienky,potom to nie je prava laska.Co by si robil,keby bola super stihla a pocas tehotenstva by pribrala a bola by s nej baculka?Nechal by si ju len tak?Zamysli sa nad sebou...

twigy

Co ho tu urazate vy tlstane zakomplexovane!! Ja sa chcem priatelovi pacit a sama sebe taktiez. Staram sa o svoje telo a tak sa citim sexy, sebavedome. Keby som sa zmenila na velrybu, tiez by som sa necudovala keby ma priatel nechal....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frajerka Pribera - Fórum - ZDRAVIE.sk