Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

sonija

ty duro z budzi..ty si ako co za cloweka?priatelka ti trosku pribrala,tak akoze koniec???ty si normalny????
ked ste sa spoznali,mala peknu postavu,tak len koli tomu si s nou doteraz bol?len doteraz si ju miloval??
chudak jeden.fuj,sa hanbi
..fakt nemam co dodat k tejto teme,ale fakt ma to vytocilo,aj ked nepozam ani teba,ani tvoju priatelku,ale je to pod uroven..
ty si ju skutocne ani nemiloval..pekny zadok,prsia,naspulene pery..velke ocka..to je na zene pekne,ale s laskou to nema nic spolocne...
nevies co je laska..
ak lubis tak lubis bez ohladu nato ci ma dotycna 50 alebo 80 kil..

kamillllka

Je to normálne, že sa Ti to prestáva páčiť. Vo vsťahu sa majú obaja starať o to aby sa páčili jeden druhému. Nahovor ju na spoločný šport, len jej to povedz opatrne aby si ju neranil. Má právo povedať, že sa mu prestáva páčiť, nemusíte ho hneď označovať za chudáka, vo väčšine prípadov to hovoria ženy čo si takto ospravedlnujú že nič so sebou nerobia. Je ľahko kritizovať, jesť lupienky a vzdychať pri telenovele. Ja si tiež rada zamaškrtím, ale žijem aktívne a pohybom a teším sa na to keď idem s kočkami cvičiť. Pokiaľ mám rada samu seba tak musím niečo so svojim telom robiť a nie nechať ho spustnúť. Samozrejme to neplatí pre ľudí čo pribrali vlyvom chorobi alebo liekov, ale plre tých čo pribrali jednoducho spôsobom života.

nirrok

Teraz som čírou náhodou natrafila na túto tému. Ty si fakt idiot. Vieš vôbec čo je to ľúbiť? Ty si myslíš, že ostaneš na večné veky ideálny a nádherný? Človeče si tupec a dúfam, že Ťa už Tvoja priteľka poslala do horúcich pekiel.

lucia3134

ahojte ja mam s priatelom podobnu skusenost. pribrala som pri brani HAK a dost cca 10 kg .sme spolu tri roky, ked sme sa spolu zacinali bola som tenka mala som 52 kg pri vyske 169 cm mam teraz okolo 64kg a priatel mi to dost casto dava pocitovat. ale ja sa snazim schudnut akurat to nejde zo dna na den.

kalinka

Myslím, že duro nerobí nič zlé, chce pomôcť sebe aj svojej priateľke. Nevidím na tom nič zlé, keď si pýta radu ako vyriešiť problém. Ja som už 16 rokov vydatá a manžel mi občas povie, že som pribrala. Niekedy ma to vytáča, ale som v podstate rada, že si ma všíma a aspoň neusniem na vavrínoch a hneď začnem obmedzovať večere a pod. Otvorene mi povedal, že sa mu páčia štíhle ženy a keďže sa mu chcem páčiť tak sa snažím. Duro, skús nemyslieť na iné ženy, ale ako ti tu mnohí radia začnite spolu športovať, jesť menej kalorické jedlá. Nechodievajte spolu na večeru, ani do cukrárne, keď tak len na pohár minerálky, džúsu a pod. Ja som začala pred 2 rokmi, a to mám už 36, lyžovať, hrať tenis, bicyklovať a ku všetkému ma priviedol manžel. Trávime spolu viac času a robíme niečo pre svoje zdravie. Skús niečo podobné aj ty.

saskaaa

Skoda ze si tuto temu neprecitala tvoja priatelka aby videla akeho ma uboheho chlapa. Dufam, ze na to coskoro pride a najde si lepsieho.

jefima

takže elablue,duro píše že začína rozmýšľať nad inými babami a nevie či s ňou vydrží.Jeho priateľka sa snaži chudnúť ale nejde jej to.To znamená že asi nechce spustnúť a neprestala o seba dbať.Kde si preboha zobrala že ľudia ktorí priberú sa o seba nestarajú a SPUSTNÚ?! To čo je za kravina.Ako asi musí byť jeho priateľke o ktorej napíše že pri milovaní mu vadí jej veľký zadok a brucho? Ak by spolu ostali tak celý život bude skákať na váhu a trápiť sa diétami aby sa partnerovi páčila? Tak potom mi asi niečo uniklo.Zastávam si tu silnejších ľudí hoci ja som štíhla,športujem a tým pádom NEPUSTNEM.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Frajerka Pribera - Fórum - ZDRAVIE.sk