Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

citatel

moja frajerka je tiez baculata ale nevimenil bi som ju za nic na svete ked som snou zacal chodit tak bola stihla jak prutik a teras presni opak snazi sa chudnut ale nedari sa jej to asi sa snazi zle ale ajtak mi to nevadi radsej budem mat baculku milu dobru a inteligentnu ako nejaku chudu namyslenu kozatu krasavicu a polozte si otazku ket viete tak kritizovat svoje polky ako vyzerate vi?

eveliina

elablue úplne sa s tvojími názormi stotožnujem, to ako človek vyzerá dosť hovorí aj o tom aký je a tie farizejské reči o dobrom srdiečku - papier (mail) znesie veľa, že ale chcela by som tých ľudí čo to píšu poznať a nejako ich donútiť aby to čo hlásajú aj naplnili činmi. Vela ludí sem prispieva opisom svojich nikdy neuskutočniteľných ideálnych riešení a popisom seba ako bezchybných

Veronika L.

si ty akoze normalny???? ak ju lubis nemoze ti predsa vadit, ze pribrala. Ja kym som nechodila s mojim priatelom som vazila 50 kg pri vyske 173 cm a som s nim 4 roky a vies co???? on sam chcel, aby som pribrala, teraz mam 55kg a on stale tvrdi, ze nejake to kilo navyse by mi len prospelo, ale,ze ci uz budem mat 50 alebo aj 80 budem to stale ja koho lubi. Ak to ty beries takto potom tu svoju priatelku urcite nemilujes, mozno si zacal s nou chodit len pre jej vyzor, jej postavu a teraz ked trosku pribrala a tym sa zmenila prestava sa ti to pacit.... aky egoizmus, si myslis, ze ty budes cely zivot vyzerat tak ako vyzeras teraz??? Len aby ty si nevyzeral za nejakych 10 rokov ako stary, tucny, plesivy dedo.....

elablue

Precitala som si len zopar vasich prispevkoch a myslim si ze poniektori ste to riadne prestrelili,ved on nenapisal ze ju uz nemiluje ale ze sa mu nepaci jej postava.Vsetci sa tu tvarite ze by vam nevadilo keby vas partner/partnerka pribrali aj neviem kolko kil ale to je jedno velke klamstvo.Preco sa vsetci tvarite ze vam na vyzore vasho partnera vobec nezalezi?Takze vas partner by mohol aj neviem ako spustnut a vam by to vobec nevadilo?Tak potom preco si nevzberate zamerne tucnych partnerov s dobrym srdieckom?Ste strasni pokrytci lebo tu nadavate na chalana a pritom by ste mali take iste pocity na jeho mieste.On ju predsa nejde vymenit za nejaku anorekticku len proste chce aby sa o seba starala sak baba by mala o seba dbat a ked vidi ze pribera tak so sebou aj daco robit.Nikomu by sa iste nepacilo keby jeho partner zacal kaslat na to ako vyzera len preto ze uz si vas uchytil...
Takze este raz radim zacnite spolu chodit do posilky aby na to nebola sama,uvidis ze vas to bude bavit a obaja sa budete snazit byt pre toho druheho co najviac pritazlivy.

lalalalalapopevok

prvy raz co citam tuto temu a nemam k tomu co dodat, len to, ze ak ju milujes, jej nedostatky ti v ziadnom pripade nemozu vadit ! Ak ti vadia, tak ju uprimne nelubis to mi ver. Mal by si este trochu dozriet a az potom si hladat vztah pretoze toto co ty mas je z tvojej strany podla mna len take vychodisko z nudy alebo aby si niekoho mal. Lutujem tvoju babu.

jefima

duro,nečítala som doteraz písané rady ale dúfam že ti všetci patrične vysvetlili čo je láska.Písal si to vo februári takže je možné že už máš pri sebe novú priateľku,možno 40-kilovú,ktorá keby nedajbože ešte pribrala by spĺňala tvoj ideál.

Soraja

duro nemyslela som nic v zlom, aby si to nepochopil, akurat aj v puberte som mala super postavu az do minuleho roka, keby nemam mojho, tiez by som tak nepribrala, a teraz papam menej, vacsinou zeleninu,ale nejde mit o aj tak dole, sladkosti milujem, uz ani tie nejem, chodim so psom behavat a korculovat, chodila som na tae-bo, schudla som celkovo 5 kg, a staci ytzden choroby, aby som nemohla vyjst z domu a som zase taka ako predtym, uvedom si, ze nema kazdy dobry metabolizmus, kamoska moze zjest cokolveka vyzera ako anorekticka, je to spravodlive, ez niekto s analaduje a preziera a je vychrtly a niekto sa boji ze zje jeden obed a ma 2kg hore. Ja sa tiez snazim schudnut an povodnu vahu,ale chudne s avelmi tazko a najmä ked nemas az toko casu, co ja mam strasne malo, lebo bud som v skole alebo v robote a ked nie ani jedno ani druhe, taks a ucim na skusky,alebo beham so psom po vonku a som rada, ked mam cas na priatela. Ak ju lubis, tak ju ber taku aka je,alebo sportujte spolu. jedina rada

Soraja

duro ja som pri mojom pribrala 15kg a to len vdaka tomu, ze on sa hambil u nas jest ked sme spolu zacali, tak ked som nechcela aby bol hladny, tak som musela jest aj ja. U nas v rodine nie je nikto stihly, ja som mala na tucnotu nabeh vzdy a preto som s adoslova tyrala hladom, lebo ked som sa riadne najedla do syta, tak som mala hned 2-3kg hore. A pri drahom s ato endlao, jedla som 3x denne, u nich mi vzdy jeho mamina nalozila no a za rok a pol som 15 kg hore. (on 20,ale teraz je akurat bo predtym bol strasne vychrtly.). ked uz ti to az tak vadi, tak chodievajte spolu plavat, na korcule, urob jej nejaky dobry salatik. ale aj tak nechapem, co vsetci vidite na tych vychrtlch modelkach. Ked budes mat o 20 rokov viac, tiez nebudes uz pekny a mlady, a preto by ta mala kazda nechat? je to podla mna od teba svinstvo, mal by si byt spokojny, ze mas dobru babenku, postava nie je vsetko a nikto nie je idealny, co mas z toho ze bude mat o 5-10kg menej? lepsi pocit? no a ked pribrala zober si aspon lepsiu stranku, urcite pribrala aj do prs. Moj drahy je so mnou aj teraz spokojny, prsa mam o dost vacsie, paci s amu aj moj zadocek, aj ked nemam idealne miery je spokojny. lepsie byt takato ako nejaka anorekticka, kost a koza. To sa ma stale cely zivot obmedzovat v jedle aby sa niekomu pacila? asi ju velmi teda nelubis, ked takto pises, pretoze, ked by moj priatel pribral aj na 150kg,stale by som ho lubila. Rozid sa s nou a ona si najde lepsieho, ktory jej bude vyhovovat,a nebude sa stazovat. A este jej nezabudni do oci povedat ze je tucna a zarucene z nej bude anorekticka. (tu poslednu vetu som ymslela ironicky, neveril by si ako taketo reci dokazu ranit.)Bud ju lubis taku aka je a paci s ati,a lebo ju nelubis a rozid sa s nou, lebo uz ta vidim ako ju onedlho podvedies s nejakou surfovou doskou, co je vychrtla.