Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

jacquelin

je normalne, ak sa ti prestava pacit. ale nemozes ju milowat a napriek tomu ju nechciet, lebo pribrala... ma ale spravnu dietu? dodrziava ju?? ak je prijem vyssi ako vydaj, neschudne. ak jr prijem nizsi ako vydaj urcite schudne..iny recept na to nie je...

janka

myslim si ze je to normalne ze sa mu prestava pacit ked pribera..pokial to neni zo zdravotnych dovadov je to uplne v poriadku!!! a je to len na nej ci jej na sebe zalezi a tiez na to aby sa pacila svojmu partnerovi...je to normalna reakcia ty co stym nesuhlasia tak nech sa zamyslia ze co je na tom pekne ked len tlaci a pritom a mohla by cvicit...ked jej na to nezalezi ako vyzera tak p[otom preco by malo durovi??.

aničkaa

Pustili sme sa do chlapca, ale aspoň je úprimný že si to priznal a chce to riešiť ešte pred tým ako " skočí" na inú. Ak postava tak vadí tak sa rozíď, ja som dala kopačky / v mladosti/ chlapcovi čo nevedel čo je to Bastila, to ma dorazilo a nemohla som sa naňho potom už pozrieť bez pocitu že je tupec. Takže, neviem čo prežíva, tak preto sa zariaď podľa seba.

mno

si riadny chudaaaaak. ja mam priatelku tiez trosku pritele ale kedze ju milujem,nikdy by som ju pre taketo nieco nenechal.
si bud nejake prastene decko ako chudak,ktory si nezasluzi tu co ma...
skoda ze ona asi netusi,co si napisal,hned by som jej poradil,aby ta slahla niecim poprasine a nikdy s tebou neprehovorila...
bez radsej za nejakymi chuderami...

katarinna

Keď priberá, je jedna dieta ktorá zákonite pomôže, rozíd sa s nou, ona od smútku a sklamania schudne zákonite aspoň 6 kg, Tebe sa to bude páčiť ale ona Ťa už nebude chcieť ani vidieť. Takže budeš mať sexi chudú exfrajerku.
Alebo: začnite sa spolu hýbať spojíte príjemné z užitočným. A minule som čítala že pravidelný sex podľa kamasutry je najlepšie cvičenie - hups ale tam Ti vadí ten jej zadok. No smola. Skús si vybrať s tých rád čo Ti tu dobrý ľudkovia popísali. Držím palce.

brunuska

heej?no ja som z HAK este nepribrala ale kedze ma to o chvilku caka znovu tak uvidim...snad nie! :-)
no a ak partner,alebo partnerka cez zimu nabrali nejake tie kilecka-nie je nic lepsie ako spolu obut korcule,ci sadnut na bicykle a hor sa do prirody a faldiky pojdu same prec! ak niet partnera hold tak aj same dami :-) no isto by som neodkopla partnera preto ze sa zagulatil :-) a najlepsi sport je aj sex-tak ju duro skus neobzerat pri nom ale poriadne vyzvrtat aby dievca schudlo :-)))

tera

jooooj moj mal by si riadne porozmýšľať nad sebou.Čo keby sa to stalo tebe a ona by ti povedala zmizni si tlstý?Čo by si robil ty?Rozmyšľaj kym niečo podnikneš..........

gomez

jooooooooooj, moja zlatučká, ahoooj! Teraz mám chvíľku čas tak som si to tu prečítal, lebo ma zaujíma, prečo už pomaly nenájde človek normálnu ženskú postavu. Kedysi, za mojich školských čias bol problém nájsť obézneho človeka. Ešte sme si robili srandu z amíkov a nemcov aký sú tlstý a mľandraví. No a už je to u nás. Je to asi tým životným štýlom. A netýka sa to len dievčat. Takže evrybadry, oskar svieti ako najatý, obuť tenisky a poď ho bežkať alebo bicyklovať, korčuľovať...

brunuska

picha ma v nom od vcera-lebo som makala hodinu :-) ano - zodvihnut dami kufre a cvicit !!!! :-) neplakat- ze neviem prestat jest,musim drzat tvrdu dietu-nemusis-papaj ale s chutou a makaj na sebe! a vsetko sa da- len treba chciet!!
ahooooooooooooooj gomezko! ty aj zijes???