Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

gomez

bruňuška teda, postupuješ po mojom rebríčku sebareflexie a sebadôvery nezadržateľne k vavrínom! Len si zaťala do vlastných radov a za to sa ti určite ujde pranier na verejnosti. Dievky, namiesto obhajovania lenivosti si v kľude odpovedzte na otázku, "kedy vás naposledy pichalo v boku?".

snehurka

no milý Ďuro,to že priberá môže mat viac príčin..daj si trochu námahy to zistiť..ak pribera len cez zimu je to v poho, každý máme svoju letnu a zimnu váhu pokial nemáme choru štítnu žlazu a nie sme štíhly aj napriek tomu že zjeme za 4 chlapov..ako moja kolegyna a nepriberie ani gram pritom fitko vidí iba ked ide okolo neho :o) Hlavne sa zamysli nad tým či ju neprestávaš milovat a to, že trochu pribrala je iba zámienka...a hlavne počítaj s tým že ak niekedy budeš chciet ma dieta žena s ktorá ti ho porodí zaručene priberie min.8-10kg, čo vtedy ? Budeš ju chciet opustit do času kým to zasa neschudne ? Ved život je aj o niečom inom ako o krásnej postave...ja mám skusenosti že kto sa o svoj výzor prehnane stará nemá čas na bezné veci..ako : navarit , vyprat a podobne..samozrejme čest výnimkám..nikoho som sa tým nechcela dotknut ale mám takú skusenost a navyše sa z takých ludí stávaju narcisi...tak premýšla nad tým že prečo ju vlastne prestávaš mat rád...pa a držím palce aby si na to čo najskôr prišiel...

lubicaa

ked sa naši brali mamina bola tenučká. po druhom pôrode pribrala, a už neschudla. ocinovi sa aj tak páči, pre neho je atraktívna. sú spolu už 21 rokov a stále to klape. nie je to o výzore, ten pominie.

brunuska

ach jo - obcas si to tu precitam... co clovek to nazor.
tak dam aj moj...neodsudzujte chlapca.. tiez by mi vadilo keby moj chlap pribral..ale myslim,ze by som to neriesila rozchodom..skor by som mu zacala varit zdravu stravu a zacala by som s nim sportovat...proste pomohla jemu a teoreticky aj sebe.urcite by som mu to nepovedala priamo. duro je este velmi mlady nevyzrety predpokladam...kedze nevie riesit taku banalnu situaciu inak ako takymto uvazovanim,ktore absolutne nie je spravne.

adria_ma

Ja si nemyslím že v tomto pripade ide z tvojeje strany o lásku. Mal by si sa zamysliet nad tým či ju naozaj lubis.Páčilo by sa ti to ak by bola táto situácia opačná... nemyslim si ze ma niekto pravo posudzovat iných ako vyyeraju a vobec co ked ma nejaký zdravotny problem a preto pribera a nemoze schudnut.... Bud ju budes mat rad taku aka je alebo.... si potom asi naozaj nemate co povedat... a vie vobec niekto niekomu zarucit ze bude stihly cely zivot ????? Nozaj ti nezavidim hladat priatelku ktora nebude priberat ani o jeden gram....
Zamysli sa nad tým ci tvoja priatelka nepribra od antikoncepcie ak ano potom sa nech ju prestane brat a budes sa viac snazit ty aby nepribrala z ineho dovodu (9 mesiacov)....
Moja rada pre teba zamysli sa nad svojim vztahom....

kathrina

sunnysweetie ja mam presne ten isty problem a pritom chodim cvicit, behat a nejem sladke a stale mam tu istu hmotnost a to co napisal duro, tak ako keby som pocula svojho frajera, asi sa zacnem fakt zamyslat nad tym ci je mi stoji za to, aby som snim travila zivot, pretoze stale vidim ako si ma ten moj frajer prezera...uz som ztoho zufala...

ocko

No citala som postupne prispevky a velmi ma zaskocil duro... A ziram a ziram a nemam na to slov. Duro, ty si velmi povrchny. No keby si bol ty tucko, neviem ako by si to znasal, keby ti to povedali, ze nechcem ta, lebo sa mi nepacis, si tucko. Pritom ste spolu 3 roky. Podla mna je problem v tebe a nie v tvojej priatelke. Skor by som odporila jej, aby sa na teba vykaslala, lebo zit s takym chlapom, co ma myslenie ako ty, nie je vobec lahke a velmi hrube. Miesto toho aby si jej nejako pomohol, nestresoval a podobne, ju ponizujes a hrozis odchod. Este nie si vyzrety chlap. Bud ju mas rad taku aka je, alebo nie!

machulka006

ty musíš byť aký buzerant??? ty kokos, som myslela ze taky ludia uz vymreli..a nie, jeden dement je este tu....daj mi na holku cislo, nech jej zavolam ze akeho ma debila doma...

nazor

ty si pekne trapny.ano rozid sa s nou pretoze ju nemilujes.keby si ju miloval tak by si ju bral taku aka je.bud mas 15 alebo si obycajny chudak,ktory pozera len na zovnajsok.bude jej lepsie bez teba a ty si zasluzis chudu fiflenu ktora ta bude podvadzatt.

anjel

...na tuto temu len :D btw ..čítaš čo píšeš?? ked niekoho miluješ je jedno či má 50 alebo 80 kg...či má velký alebo malý zadok..ak máš niekoho skutočne rád malo by ti to byť jedno..ide predovšetkým o dušu nie telo...ak ti to "až" tak moc vadí povedz jej to..ale nezačni si preto s inými..načo ti bude pekná misa ak sa z nej nenaješ??zamysli sa..