Dream Matte Mousse make up

Katka123.

Dnes som vyskúšala prvýkrát tento make-up a celkom príjemne prekvapil. Naozaj zmatňuje, ľahko sa nanáša, stačí malé množstvo, ale moc nekryje. Skôr stredne krycí. Inak OK.

Ewwwicka

najmatnejsi co som mala je dermacol 24h control... len posobi mozno az trosku tak pudrovito.. ale nie dako neprirodzene ked si ho clovek neda vela.. ale ja som ho nakoniec zacala miesat s inym mastnejsim :) ale ja nemam mastnu plet len zmiesanu.. ale vadi mi ked sa lesknem co s apocas dna dialo.. a s tymto som fakt ten problem nemala.. tak za pokus to stoji..

Nathalienne

simonka_kawinka
z tvojho komentu usudzujem, ze si s nim neny moc spojna a mozno mas podobnu plet ako ja takze by ma zaujalo aky ty najviac vyhovoval:P:P

Nathalienne

simonka_kawinka
z tvojho komentu usudzujem, ze si s nim neny moc spojna a mozno mas podobnu plet ako ja takze by ma zaujalo aky ty najviac vyhovoval:P:P

simka111

Ja mam mejkap od Maybelline na mastnu plet ten s rumančekom ktory obsahuje 50% vody.Je dobry,nezhorsuje mi plet aj sa lahko nanasa, vyzera prirodzene a neostavaju po nom flaky.

Nathalienne

uz ho mam kupeny a zdal sa mi celkom dobry ale ked som sa pozrela do zrkadla ked som prisla zo skoly tak som mala take flaky s neho na nose a cele:(:(nwm preco ale toto sa my robi iba od maybelline make-upov:(

SISAMEJ

celkom ok make up,ale ja si myslim ze sa nehodi na mastnu plet , aj ked ma v nazve matte-matny, tak po 3 troch hodkach ostane plet dost leskla /ako hnedy krem/teda podla mojej skusenosti a ja mam normal plet!
.. ale treba vyskusat..
..skus oil free make up..