Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bezlepková dieta

RNG

Potravinove alergie su casto len histaminove reakcie, nie naozajstne alergie a tie sa daju casto potlacit enzymami rozbijajucimi histaminy v jedle. Dokonca aj potravinove/prave alergie sa daju aspon znizit roznymi enzymami, aj ked napr na lepok nie je 100% ucinny enzym, ale aspon cast problemov vyriesia DPP-IV enzymy(gluten enzymes).
Mliecne(Dairy) su velmi ucinne aj na travenie mlieka aj na odmorovanie tela od mliecneho zamorenia.

jajkafr

Andrea89
s mäsovými výrobkami bez lepku nie je až taký problém... väčší problém je s pečivom a sladkosťami... bezlepkovú diétu nedodržiavam ešte dlho, ale aj za ten krátky čas som zistila, že výrobkov pre nás je strašne málo... a hlavne také výrobky, ktoré môžem... skôr by som chcela aby bolo nejaké pečivo bez vajec a sladkosti bez kakaa, jahôd ... pretože ja okrem toho že mám celiakiu mám aj potravinovú alergiu a myslím si, že nie som jediná s týmto problémom... a okrem Krásna... vyrábajú bezlekové a bezalergénové mäsové výrobky aj Tauris :)

mary-anne

je ich dosť málo na trhu, ale sú firmy, ktoré robia čisto len bezlepkové (Krásno, ..)
a kedže som pred 2týždn. prestala jesť mäso, tak ma to už tak nezaujíma :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.