Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekologická prehliadka

Barbora_Bn

Ahoj , ja som prvy krat bola u gynekologa v 14 rokoch . Musim povedat , ze som sa strasne bala a bolo to pre mna tazke hlavne koli hanblivosti . Cele to vsak trvalo par minut , vysetrenie mi urobil take iste ako u zien , ktore uz nie su panny . Som vsak velmi rada , ze som bola . Dal mi lieky , pretoze som mala zle vysledky a bola som v pohode .Teraz mam 15 a u neho som bola uz viac ako 3 krat . Uz mi to nerobi velky problem , pretoze je to vynikajuci lekar . Vysetrenia nie su vobec bolestive len trochu neprijemne . Nasiel mi cystu s velkostou skoro 6 cm , s ktorou mi hrozila operacia ,a ktorej som sa bala , no nakoniec mi lieky ktore mi dal pomohli . Teraz sa tesim , ze som zdrava :) Je lepsie radsej prekonat strach a ist ku gynekologovi , pokial mas vsetko v pohode tak staci kontrola raz raz pol roka alebo viac . Radsej najst problem pred tym , ako vypukne . Nie je to nic hrozne .

lienocka2

Baby, čím skôr tam pôjdeme tým lepšie. Aspoň budete kľudné, že je všetko v poriadku. Ja mávam jediný strach z toho, že niečo nebude OK, ale inak mi doktori problém nerobia. Gynekológovia toho videli určite už kopu, sú zvyknutí. A vždy lepšie, keď sa niekto hambí, ako minule keď som čakala,a vychádzala odtiaľ ale 15ročná rómka s bruškom, a kričala na celú budovu po sestričke, ktorá jej podávala pohárik "mne sa nesce ščať" :D

Linda116

1.x som u gynegologičky bola v 22 rokoch,velmi som sa bála, mala som strach, prehliadka však bola rýchla a nič som necítila, len trochu chlad od nástrojov, a som veľmi , veľmi rada, že som tam šla, lebo o pár mesiacov sa vyskytol u mňa ženský problém, ktorý vyriešila. Dokonca by som povedala, že tam veľmi rada chodím, pretože som rada, že som v poriadku a keď nie som, viem, že stačí prísť a ona pomôže :)
tak isto odporúčam dlhšie tričko, kratšie šaty, alebo sukňu , so sebou nosím aj vlhčené hygien.obrúsky, kt.použijem tesne pred príchodom do ambulancie na toalete, samozrejme tomu predchádza sprcha, obrúsky sú pre moju istotu. :)

katarina87

ja mam panicky strach z akehokolvek vysetrenia a lekara. U gynekologa ako som pisala som bola uz viackrat vzdy som usla.. Nedokazem to a neviem preco. Raz mi robili u gynekologa sono cez brusnu stenu a to som zvladla.. bojim sa vysetrenia aj reakcie gynekologa, ze mam 24 a este som nebola na prehliadke..

Deaa

v štvrtok idem na ďalšiu preventívu a nevidím dôvod sa báť. Prvý krát to bolo čudné, nevedela som čo všetko mám čakať ale ďalšia prehliadka už bola v pohode. A vybrala som si ženu kvôli pohodliu, tým myslím že by som sa hanbila pred mužom, aspoň prvý krát určite.

nathália08

budeš tam možno nejaké 3 minuty-o nič viac.a ked vyjdeš budeš sa smiať-aj ja som bola hanblivá,aj som-ale ona tam má tisícky pacientiek,tak neboj-zvládneš to.

nathália08

nemáš sa čoho obávať-ani sa nenazdáš a máš to za sebou-ja som bola tiež taká,a konečne som sa odvážila-mala som 39,ked som bola prvýx.Zober si sukničku,alebo dlhšie tričko.

katarina87

Dobry den,mam 24 rokov a este som nebola na gynekologyckom vysetreni respektive u gynekologa som uz bola, ale vzdy som usla, ked malo dojst k vysetreniu. Mam panicky strach z lekarov vseobecne a z gynekologa mam dvojnasobny strach.. Viem, ze nemozem byt tehotna a mestruacia mi meska uz vyse mesiaca... neviem co to moze byt a ani neviem ake vysetrnie ma ma ocakavat... a neviem, ci zvladnem vysetrenie

Joiseee

Ja chodim ku jednej gynekologicke do ke ku Petke Jurkechovej ale to len tak si zajebkat bo je fajna aj povolna odkedy sme si prvy krat dali a gynekologicka nieje pre nic za nic gynekologicka s kokotmi to vie :PPPP

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.