Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita, mám obrovský stres, niečo proti stresu?

Príspevok v téme: Maturita, mám obrovský stres, niečo proti stresu?
stres stres

Ahojte viete neviem či to môže súvisieť s tým ale som chorá na štítnu žľazu mám ju zväčšenú... a veľmi som stresový typ človeka... a teraz ma čakajú maturity len sa s učiteľkou rozprávame o nich a mna chytá panika mám obrovský stres vravím si stále že ved nejak bolo nejak bude nemám najhoršie známky.. tak to hadam zvládnem... ale ja tomu jednoducho nevime zabraniť ja sa celá roztrasiem a vnutorne sa chvejem.. je to vždy!!!!!!!!!! aj pri iných veciach jednoducho to vnútorne chvenie to trasenie neviem to zastaviť... :( neni sú nejaké lieky.. aby ma upokojili ale zase musím sa učiť. aby ma to nejak neuspávalo

napochybach

sedatif pc,alebo persen dve tabletky pol hodiny pred maturitou ..inak to nepojde ,ziadne bylinyk nič ..jedine toto pomoze :) prezila som viem o com hovorím

Janiesom

Okey, mam podobny problem. Stres, maturita o 5 dni (o chvilu 4). Ze co s tym? Ani sa tak nebojim, ci prejdem, ale vyska odo mna ziada ciste jednotky a to je uz trochu masaker :D . Este k tomu maturujem prvy, tiez by som prijal nejaku liecivu/ukludnujucu bylinku :D

bibi123

stres stres-aj nas na gympli stresovali, ze aka je maturita dolezita, ze je to skuska dospelosti a podobne vtakoviny... Sama na mature uvidis, ze sa jedna len o velku frasku a kazdy, kto nie je vykradnuty, ju spravi... Ja som sa na nu tiez stresovala, lebo nas ucitelia zbytocne strasili a zmaturovala som s vyznamenanim a to som si potiahla tie najvacsie mozne kraviny.. podstatne je nebyt ticho a vela rozpravat, aj okrajovo, ked nevies k veci...
na statnice mi pomohlo dat si guaranu(prirodny doplnok), drzalo ma to sviezu a vsetko mi bolo v podstate jedno, takze to ma aj antistresove ucinky.. odporucam od slovenskej firmy medpharma, osahuje v jednej pilulke viac kofeinu ako ostatne produkty od inych zahranicnych firiem a je myslim, ze aj lacnejsia...

gregor

Keď môžem poradiť tak by som doporučil užívať prírodnú liečivu vodu Bílinskú na žalúdok ktorá je obohatená prídavkom bylinného výluhu Medovky lekárskej. Ukľudňujúce účinky tejto byliny pre ľudsky organizmus sú super. Mojej dcére táto voda veľmi zjednodušila obdobie maturít a aj teraz pri skúškovom období na VŠ. Kúpiť sa dá v lekárni alebo v hypernove. S pozdravom Gregor.

george303

Kasli nato ja tiez teraz idem maturovat a este som si to ani nepozrel a ani nemam v plane si to pozret ... Ja tu maturitu berem ako adrenalinovy sport .. cim menej vies tym vecsi adrenalin :D

stres stres

Ved preto .. ja nechcem moc nejaké lieky ako chémiu.. ale niečo z prírody.. nejaké čaje. to by bolo najlepšie.. čaje rada pijem.. len ja aj ked si poviem je to ok.. nič sa nedeje aj tak vo vnútri tela sa strašne chvejem a prejaví sa to v mojej komunikacii strašne roztrasený hlas a chcme to potlačiť ale nejde to.. skúsim nadyhc výdych ....

Laurina22

Aj ja mam problemy so stresom,mne pomoze len zdvihnut hlavu a povedat si Vsetko je OK!Par krat sa zhlboka nadychnut,usmiat sa a vsetko dopadne ako ma.

Ja som mala tiez nejake lieky na ukludnenie,sice si uz nepametam ako sa volaju,ale tie som si dala len raz v zivote.A aj tak ma ukludnili tak,ze som bola skor uplne apaticka.Nepouzitelna.

fakultna

no ja som bola kedysi tiez strasny tremista, mama nam raz aj bratovi priniesla kvapky od doktorky albertovej. ona sa u nej totiz uz predtym liecila a spominala jej ze sme aj s bratom strasne pokakany pri kazdej pisomke. tak tie kvapky teda ucinkovali hned to boli nejake bylinky. uspavat to neuspavalo len problem bol ten ze sa to muselo dat urobit pre kazdeho zvlast. to robi nejaka lekaren v bratislave podla receptu ale pre kazdeho sa to robi zvlast, neda sa napriklad ze moje kvapky by som dala bratovi. museli sme najskor o sebe nieco povedat aj aky sme a tak aj coho sa hlavne bojime a na aky ucel tie kvapky maju byt. je to nieco take ako bachove kvety ale toto je urcite ucinnejsie a sklada sa to tusim z viacerych bylin alebo co. ja som si to vtedy aj pozerala na tej ich stranke, mali to tam podrobne rozpisane co to vlastne je ale teraz uz maju inu stranku a toto tam nie je. skus im napisat, alebo napis rovno na mailovu adresu luby albertovej a oni ti poradia co mas robit. ja by som chemiu nebrala, lebo to fakt clovek ma potom problemy so sustredenim. tak si natukaj alternamedica a najdi si tam mail na dr. albertovu a spystaj sa na to. je to fajn, lebo ked mas taky strasny strach tak aj ked sa ucis nic nakoniec nepovies na tej skuske.

levanderka

ja som zo stresu dostala crevnu neurozu,syndrom drazdiveho creva a bolo dost tazke sa z toho dostat niekolko rokov. kup si v lekarni lubovnikovy caj sypany a rob si z toho cajik,mne pomahal.ja som to potlacala a presne stalo sa mi to, ze som ho az tak potlacala ze sa mi to prejavilo na fungovani tela a take vnutorne chvenie alebo take trhanie v koncatinach.a pomaha este aj sport :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita, mám obrovský stres, niečo proti stresu? - Fórum - ZDRAVIE.sk