nechapem, preco stale placem..

Príspevok v téme: nechapem, preco stale placem..
el nino

nechapem to vazne...su dni kedy proste ma dojdem hocico, hocijaka blbovinka, ked mi priatel nieco povie,mile, i skarede na moju osobu, proste hocico. Zacina mi to fakt vadit, bo ani jeho to nebavi, a iba ma z toho neprijemne pocity, a skor je nahnevany, ze ma ma vidi plakat, uz mi to pripada ze sa mu to zacina hnusit, pohlad ako placem, hoci ma videl kedysi stale vysmiatu, cim to moze byt. hmmmmm....nechem byt taka citliva do kelu...

liliankaaaa

tak ja zazivam nieco uplne rovnake...som strasne precitlivela a mam pocit ze neprejde den kedy by som neplakala :( aj priatelovi to uz dost lezie na nervy a mna to trapi, tiez chcem byt vysmiata a spokojna ale niekedy vidim vsetko tak strasne cierno a neviem co s tym :(

el nino

ludia, ja to uz nezvladam ty kks...normalne to zasa to obdobie na mna prislo...hocico ma vytoci, hocico sa ma dotkne, kazda zla poznamka priatelova, asi je to tym ze stale riesim a rozoberam nas vztah, bo tam vidim akoze same negativa...hoci...neviem...na druhej strane necem ho stratit, stratila som akusi radost zo zivota, nist ma netesi...mam iba zmetok v sebe, a stale akoby vykyvy....a pre hociaku blbosticku sa rozplacem teraz uz...aj ked je dobre...neviem...kurde...nechcem byt takato vazne...chcem sa smiat...a byt happy

vsevedka

el nino, dik :-)

A ked nechces k psychologovi, niekedy pomoze aspon rozobrat situaciu s dobrou kamoskou, alebo tuknut par pismeniek aj sem na forum, vsak niekedy sa iny nazor na vec, ako je ten nas moze zist.

Ak mas take stavy pred menzesom je to z hormonalnej nerovnovahy, niekedy staci par kuskov dobrej horkej cokolady s orieskami a hned je cloveku lepsie. Ak to mas dlhodobejsie, skus volnopredajny Deprim z lubovnika, ktory s pouziva pri lahsich depresivnych stavoch, ale nezabera okamzite, ale po cca10-14 dnoch. (nie je navykovy a neuskodi, kedze je to cisto bylinny produkt, len sa nesmies pri uzivani intenzivne slnit, koli fotosenzibilite). A ked zas pride na teba placliva nalada, ak budes so svojim priatelom, skus vydrzat a vyplakat sa radsej potom, ked nebudete spolu. Tym nemyslim, ze by si nemala uz nikdy pred nim plakat, alebo riesit svoj problem, len aby to nebolo pricasto, aby si fakt nenasiel nejaku vyskerenu od ucha k uchu :-)

el nino

holky dik za podporu a rady... nie neberiem hak ani nic...no pozorujem to uz dlhsie...ale najviac sa mi to stava pred kramami...to je uz potom riadne...:/ a vsevedka, mas pravdu, uvedomujem si to ze chlapovi to nie je prijemne...a radsej by travil cas s niekym skym je sranda, pohoda, ziadne taketo stavy a toho sa tiez bojim, necem ho stratit pre taketo vykyvy...a wawawa dik...:) som rada...a macka..no neviem...necem to az tak riesit...ano trapi ma vo vnutri aj dost veci...ale....dakujem holky..

wawawa

vieščo, ja som tiež taká. viem, že priatelovi to nie je 2x príjemné, ale som to ja.
takže nie si v tom sama :)

vsevedka

Plac je prirodzenym vyustenim ludskych emocii, tym sa vraj odlisuje od zvierat. Ale ked je niecoho vela..Teda zrejme ako u teba, ty si zrejme precitlivela, ale genetikou to zrejme nebude, ked si pisla, ze si predtym taka vobec nebyvala a chodla si s vysmiatou tvarickou. Ano, hormony by to mohli sposobovat, ja som bola pod vplyvom zmenej hormonalnej rovnovahy v tehotenstve ale i po porode tak precitlivena, ze som pomaly nemohla pozerat ani televizne noviny, pretoze tam vzdy ukazali nieco negativne, ako ludia trpia, ako niektori nemaju co jest, ako niekde niekoho zabili..

Mala by si s tym rozhodne nieco robit, pretoze s tymi tvojimi placlivymi atakmi si mozes odpudit svojho priatela a mozes ho stratit. Maloktory chlap ma asi tak pevne nervy, aby to neustale znasal, pretoze sa bude zle citit a zacne hladat niekoho, s kym mu bude lepsie, veselsie, vztah nekomplikovanejsi. A to potom nechcem vidiet teba, co by to spravilo s tvojou psychikou, ked uz zrejme teraz nie je na 100% v poriadku. Skus vyhladat psychologa a spolu patrajte po pricinach tvojich stavov.