Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyražky..neviem si rady

dawn

Moje rady:
1. Sprchovaťsa kazdy den a telo si umyvat s peelingom nie obyčajním sprcháčom hlavne nie tymi tuhymi bielimy
2. Salicilový lieh 5% - kúpiś ho v lekárni nie je na predpis a každy deň aspoň raz do dňa si natierat vyrážky. ( na tvary iba konkretne na vyrazku )
3. Choď k lekárke (mne to robila koźná ) nech ti spraví krvný test na helicobactera pylori.Mne ho našli a pomohlo to dosť. Je to jedna z možných príćin vzniku akné.
4. Moja kozmetička mi povedlala, že aj solárko mi pomôže. Ona sama chodí. Len to neprežeň !
6. ˇA čo sa týka kozmetiky na vár: J apoužívam Alverede "prírodnú" kozmetiku ( nie je to až tak prírodná kozmetika ) kúpiš ju aj Dm drogerii - sada s červeným vrchnákom ale ako pletovu vodu používam AB kozmetika pre citlivú pleť priesvitná flaška s bielim vrchnákom.
5.A nakoniec v lete opalovať sa a opalovať.

To sú moje veci čo mne pomáha. to solárko som ja osobne ešte neskúśala :)

Simonetttta

Mám 18 rokov a neuzivam ziadne lieky.Bola som asi pred rokom aj pol u koznej predpisala mi stale nieco ale nic nepomohlo.Stale ich mam.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyražky..neviem si rady - Fórum - ZDRAVIE.sk