Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem moja výška

Príspevok v téme: Problem moja výška
Miska5487

Ahojte viem že kopu z vas tu ma o dost horsich problemov ale naozaj ma to velmi trapi.Mám 17 rokov a výšku len 156 cm.Nikto z naše rodiny nieje nejak extra vysoky a ja viem že to je hlavne o genoch ale prosim neviete mi niečo poradit aby som mala aspon tych 160 cm?..prosim vas naozaj.Ja viem že ked nizka tak opatky ale mne sa opatky nepačia a ovela radšej mam tenisky len potom ma považuju za mladšiu a ja to neznašam.Dokonca každy den cvicim i ked len na brucho ale aj tak aby som nevyzerala este nizsia ale to nepomaha,som strasne zufala.Ved ja cez leto ani na kupalisko nechodim koli tej vyske:(..Naozaj prosim vas o hocijaku radu nech naškrabem aspon tie 4 cm :(

sydney

je vtipne ako si nizke dievcata dvihaju ego vypisovanim o tom ze nizsie su krajsie a lepsie nez byt zirafa (ja mam skoro 180 a nemenila by som). miska,si este mladucka,mozno este centi podrasties,ale mas zrejme taku kostru a nevadi to vobec,pozri,kopa hviezd je este nizsich nez ty a nie je to nic strasne,existuje kopa trikov v obliekani,ako si postavu opticky predlzit

Annika1987

Mam 159 cm a nikto nema narazky na moju vysku, az sa cudujem. Aj ja uz som to davno prestala riesit a vobec sa tym nezaoberam. Skor som si vsimla, ze to maju tazsie chlapi, ktori nie su vysoki. Druhi si na nich malu vysku skor vsimnu ako na zene. Na zene je to relativne normalne, ak je malicka. Ale ked sa nad tym zamyslim, tak mna samu moja vyska asi ovplyvnuje. Myslim, ze keby som bola vyssia, bola by som priebojnejsia.

bibba

tak si malicka, co uz no... lepsie nez byt jak vysoka žirafa :) ci? hmm, a ked si este k tomu aj chuducka tak uplne v pohode. horsie by bolo keby si bola mala a tucna... :-/

atm

:) vysku ti urcuje tvoja kostra, tu uz tazko zmenis, pravdepodobne nenaskrabes ani tie 4 centy:). ale nemyslim si, ze moze byt pre niekoho cisto podpriemernejsia vyska nejakym zasadnym a neprekonatelnym problemom co sa tyka partnerskych vztahov. u zien je podla mna vacsi handicap skor naopak nadpriemerna vyska. ak sa budes sama citit vnutorne vysoka, budes tak aj posobit na druhych:)

Lulu2011

su muzi, ktorým sa pacia vysoke zeny a potom takí ktorým sa pacia nizke, netráp sa svojou vyskou, mame susedu, ktora uz bude mat 60 ma asi 145 cm a myslela som si, ze je ma max. 50 :)

majkaaaa

aj ja mam len 156 cm a to som uz skoro dospela 17 rokov a nejako mi to tiez nevyhovuje ale zase vela ludi hovori ze som mila a no pravda ze nejaky chalani mau radi nizke baby ale v dave by ma asi udupali :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem moja výška - Fórum - ZDRAVIE.sk