Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dilema-kupit 3000 eurove syntaky?

Príspevok v téme: Dilema-kupit 3000 eurove syntaky?
sintaky

prosim vas poradte.mam muza,ktory strasne tuzi po elektronickych syntakoch a to je trieda naozaj pre najlepsie syntaky ktore stoja 3000 eur!! ide ma slaktrafit z neho,lebo ma stale s nimi otravuje.viete,on sa rad hra s hudbou a chce sa jej venovat,ale ked oni su tak drahe :-( ked si predstavim co by sme mohli mat za take peniaze,a to este setrime na byt,staci vam?no co,mam mu to povolit,ci zakazat.ale on ma bude stale otravovat,takze asi prehram

sintaky

lost
ty si presne povedal to,co som mala na mysli co u mna znamena,zijeme si ako bohovia :-) takze opre tych,co to nechapu,tak dufam,ze to uz pochopili :-)

lost

a k otmu slovu

za 1/2, ba hoci aj za 1/4 tej ceny, by bolo mozne kupit o 10-20% "horsi" produkt, avsak pomer ceny/vykonu by bola BRUTALNE vyssia..

To je ako kupovat ferrari za 250 000 eur s 500 konmi a kupovat to iste ferrari s 550 konmi ale za 700 000 eur... cize cenovy rozdiel brutalny, aaavsak - ten extra 10% vykon je len taky ze 'kupujem i ked nepotrebujem' : )

ale. ale, ale - do syntakov sa nevyznam, cize mozno sa mylim :)

lost

take slovo som ja dostaval, ked som kupil sedacku vyssej hodnoty ako ten syntak :)
neviem co to je, asi ze mrhanie peniazmi (bezdovodne, az chorobne(?))..

Inac ako si vsimam, ceny u nas rastu ako za vojny.. byt v UK, uz by som sa na SVK nevratil teda :D :D uz asi chapem co myslela tym ze ziju ako bohovia :)
UK vs SK, s rovnakou hotovostou v rukach je naozaj ako boh vs zobrak.. absolutne do slova a do pismena aj do bodky a do posledneho rozstipeneneho črepu atomu :)

bibi123

lost-vysvetli nam vyznam slova marnotrapne, prosim:O)))
sintaky-tiez je to podla mna prehnane, pracujeme v UK, takze si zijeme ako bohovia- ak by to tak bolo, neriesite 3000eur, este aj na fore zalozenim vlastnej temy:O)))

lost

"zijeme si ako bohovia,len setrime na byt"

bohovia a nemate na byt?

pchee :P

nedalo mi to... no ak ten byt bude stat 60 a menej tisic eur, tak potom je syntak za 3000 eur dost marnotrapne.. (neyhodna investicia)

pretoze kupou bytu sa minanie penazi len zacne..

sintaky

praveze on to chce len tak na hranie.on pocuva hudbu ktoru ma rad a aj mixuje hudbu ,preto by sa chcel viac zdokonalovat/no a parcujeme v uk,takze zijeme si ako bohovia,len setrime na byt a ja uz tu moc nechcem dlho ostat.

bibi123

sintaky-ja som si asi tak pred 10rokmi kupovala profesionalny znackovy sintetizator v Rakusku(ten elektro obchod vedla rak. Metra), v prepocte stal asi 400eur a ten vedel nahrat hudbu, mal nahrate rozne podklady, ucil Ta, kedy ktory klaves mas stlacit, aby si sa naucil hrat 100vky piesni, mal rozne zvuky, vseliake mutacie tonov, pazvuky, ked si to prepla na iny program, mal milion vymozenosti, ktore clovek ani za tri zivoty nemoze vyskusat, preto si ma sokovala tou cenou... ved elektronika je stale lacnejsia.. Urcite nie je dobre, aby si mu to zakazovala, ale treba sa dohodnut na rozumnej kupe, hlavne rozumnej cene... Na druhej strane, ked bude mat sintak, bude sa tesit ako male decko a nebude Ti chodit za milenkami:O)))
Takze moja rada, povolit kupu, ale vyhodnu(na Slovensku je drahsia a podstatne menej kvalitnejsia elektronika ako v Rakusku, my sme tam vzdy kupovali vsetko okrem TV-tam bol iny teletext, si este pamatam, ako sme vsetko pasovali cez hranice, lebo tam boli nejake limity:O)))

Weva

To asi i zalezi od vasich spolocnych prijmov...

Venuje sa hudbe profesionalne, ze by to ako bola investicia, ci proste sa s nimi chce len "pohrat"?

Nedaju sa kupit nejake z druhej ruky, ci cez E-Bay a podobne lacnejsie?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dilema-kupit 3000 eurove syntaky? - Fórum - ZDRAVIE.sk