Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

hehehe

noa? ale mozno sa to raz prevali, nejde o to, ale o ten charakter, vycitky svedomia, ako by jej bolo..ach jaj..keby moj priatel ide za inou a ona ho takto zvedie, ju asi znesiem zo sveta a na neho sa uz viac nikdy nepozriem, aj keby to bolelo..mm

elsa5.5

erika,už sa stalo netreba to analyzovať do nekonečna...,,tomu mužovi sa vyhýbaj a ty sa s tým neskôr tiež vysporiadaš už nič nezmeníš,zbytočne sa s tým budeš zaoberať...

hehehe

nechcem byt hnusná ale tak ti treba, ako sa ma citit jeho priatelka?? ked si sa medzi nich zaplietla? aspon ty si mohla byt ta rozumnejsia a dat ruky preč odneho ked on bol blby..nelutujem ta ze sa tak citis, spravila si si to sama..mala si rozmyslat, aj ked si ho lubila...

ivana45

Erika, no tak si typ, ktory si to potrebuje odboliet. Chvilku ti to bude trvat. I tak še da.

Mimochodom, prehod si poradie. Odpustit jemu je lahsie (nechcel ti predsa ublizit, chcel si len uzit a ostat na povrchu) nez sebe. Neboj. Nie si o nic menej hodnoty clovek po tejto epizode.
Moc sa tom nemrv. Zaoberat sa nadmieru sama sebou nie je velmi sympaticke.

ivana45

Velmi suhlasim s doubledog. Netrhaj si vlasy! Toto sa stava aj v lepsich rodinach. To, ze ta to skrie vypoveda o tebe pozitivne. Mozno to boli. Preboli. Proste sa pouc. Odpusti jemu aj sebe.
Mozno aj tebe sa prohodi, ze stravis noc s chlapom, ktory ta na druhy den uz nebude zaujimat...lepsie je spomenut si na toto obdobie a situacii sa vyhnut.

doubledog

ber to pozitivne, ved clovek sa kazdym dnom uci.
ked budes vydata, moze sa ti to zist, budes si vediet predstavit, co tak asi robi tvoj muz.

Slobodna

normálka, to je riziko-ak chlap dobre pretiahne ženu, tá sa zamiluje. Nepotrebuješ poradiť, ty chceš týmto iba uľaviť svojmu svedomiu a hovorí z teba urazené ego, že o teba viac nemá záujem, veď si určite krásna aj dobrá v posteli- ako si o sebe myslíš. Prenes sa cez to, zmier sa s prehrou, pouč sa a choď ďalej. A na čo sa s tebou ešte kontaktuje? Je evidentné, že mu tvoje podhadzovanie a doprosovanie robí dobre :) a pre istotu, ak by nemal do čoho pichnúť, tak budeš dobrá aj ty. Kruté ale pravdivé.