Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

gymlak

nic si z toho nerob, skus prehodit list, zabudnut nanho, odlub sa, odmiluj sa. je to zrejme asi tazke, ale on nie je hodny toho, aby tvoja mysel sa stale nim zaoberala, k nemu bludila. Muzi totiz si cely zivot musia dokazovat, ze je o nich neustaly zaujem, bez ohladu na vek postavenie, a tak, nikdy nechcu byt kritizovani, len chvaleni, obdivovani, aki su perfektni, co vsetko dokazu, nenahraditelni, a ak v jednu chvilu jeho stalejsia partnerka mu nieco vytkne, uz su mnohi dotnuti, ponizeni, urazeni, a prave v tomto pocite sttetnu nejaku inu stastnu, radostnu, ktora sa na neho pousmeje a uz su na vetvi a chcu vidiet jej usmev, radost v tvari a mu podlahnu, aj ked len na maly okamih a potom predsa len zvitazi vo viacerych pripadoch ta ich stala - domaca a vratia sa opat k nej, opat je dobre, zasa chvilku, a po case sa opat zamraci v stalom vztahu, prip. aj burka prehrmi a zase tito samci hladaju utechu na okamih v inom naruci. Takito su chlapi, prevazna vacsina

uhlie

O co ti ide? Ked nemas zaujem, tak moje prispevky necitaj. Nikto ta do toho predsa nenuti. Vobec nechapem, preco ma otravujes.

Laurina22

Uhlie,toto je forum,pokial si si nevsimol,a na forach sa ludia vyjadruju k teme.Ak ty k tej teme nemas co povedat,tak radsej nehovor nic,ako trepat taketo somariny.Nechaj ju na pokoji.

uhlie

Ericka, mala by si napisat nejaku telenovelu. Talent na to rozhodne mas a v zaostalych krajinach by sa to dobre predavalo. Namet by bol, ze niekto sa s niekym vyspi (je jedno, ci to chceli, alebo nie) a ostatnych 20 hercov to tam bude asi polovicu 200 dielneho serialu rozoberat a analyzovat a posudzovat, ci sa k sebe hodia, alebo nie. Tych druhych 100 dielov si niekto prdne a ostatni ho budu odsudzovat a moralizovat, ze zlyhal ako ludska osobnost.