Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

Luciana123

do bodky suhlasim s Ajou02, lepsie by som to nenapisala.
Mna este aj udivuje naivita tych zien, co si zacnu so zadanym a veria, ze pre ne opusti svoju partnerku- a ak aj ano, ony sa neboja, ze potom to iste spravi aj im s nejakou druhou?

ErickaL

Dakujem vam vsetkym za nazory.

Padla tu otazka ci mi nieco sluboval,nie,nesluboval mi nic.Vzdy mi len zdoraznoval,ze mam byt k nemu uprimna.To je vse.

kafe

Prečo by SLOBODNÚ ženu malo zaujímať, či chlap má priateľku/manželku? Pretože ak ju to nezaujíma, bude sa trápiť a ublíži SAMA SEBE, prípadne začína veľmi komplikovaný vzťah, ktorý berie veľa energie a času. Tak vo svojom VLASTNOM SEBECKOM záujme si to má človek zisťovať. Ak viem, že človek, čo mi je sympatický má priateľku/nerozviedol sa ešte, okamžite si držím odstup a ak ma to k nemu ťahá preruším kontakt, vyhýbam sa mu.

Aja02

Môže, ale záleží všetko od okolností. Ak žena vie, že muž má priateľku alebo manželku je na nej, či sa na to dá alebo nie. To je tá prvá skupina. No je tu ešte druhá skupina. V tejto skupine sú ženy, ktoré nevedia o tom, že muži majú záväzky a tie ženy neodsudzujem, pretože tie sú v tom naozaj nevinne a nemôžu za nič. To sa môže stať naozaj každej.

macka26

ja len hovorim, ze ju nesudim. svoje si vyziera zjavne ... zamilovala sa a on ju nechce co je logicke lebo chcel len sex.

Aja02

A kde som napísala, že sa mi to nemôže stať? V žiadnom mojom príspevku som to nenapísala. A vieš čo. Môže sa mi to stať, ale len v tom prípade, že by som nevedela, že niekoho ten muž má. Každý človek, čo má aspoň trochu rozumu si nezačne zo zadaným resp. ženatým mužom, keď vie, že má doma ženu. Ak si s ním žena začne, tak len na vlastnú zodpovednosť, no potom nech nevyplakáva. Nemyslím si, že môj názor je najlepší, ale len preto, že vy si myslíte, že ona nie je na vine, svoj názor nezmením. Má na tom podiel ona a aj ten muž. A tie podiely sú rovnaké, žiadne také, že ten muž má väčší podiel viny. On bol chrapúň, pretože podviedol svoju priateľku, no ona bola tiež hlúpa, pretože sa s ním vyspala (dokonca mu sama navrhovala schôdzky) a pritom vedela, že to nemá budúcnosť.

macka26

aja, a tebe sa to nemoze stat myslis? lahko sa hadze kamenom, a mudruje, ked si v jej situacii nebola, ja ju nelutujem, iba ju nesudim. na to nemam pravo, nenosim jej kabat ani jej kozu aby som mohla cudzieho cloveka moralne udupavat , len preto, ze si myslim ze moj nazor je najlepsi