Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotenstvo bez vajcovodov

Mammia

A este k veku. Do 39 roka je zakrok preplateny poistovnou (ak schvalia ziadost), avsak doplacaju sa lieky z vlastnej kapsy, co mna vyslo cca 1000eur. Kludne moze slecna/pani uvazovat o prvom dietati. Preco nie? To je kazdeho osobna vec. Mozno mala doteraz problem otehotniet, je to zdlhavy proces. Prejst si operaciami a vsetkym. Ja som zacala s pokusom o otehot.v 33 a az v 36 sa mi to podarilo. Aj to az po umelom oplodneni.

Mammia

Dievcata, ja nemam vajcovody, oba mi odobrali po 2 mimomatern.tehu. Teraz som mama 2 rocnej dcery, narodenej vdaka ISCI metode v reprodukcnom centre.

macka26

ja som zase pisala ze nehra rolu v zmysle, ze ked problem financny nema, vek rolu nehra. ale tak asi nebude mat viac ako 39 rokov ked rozmysla o prvom dietati

Laurina22

Hra rolu v tom,ze jej to nepreplatia,a ak ma zlu financnu situaciu,tak to nebude take lahke.

Takze v tomto zmysle hovorim,ze vek hra rolu.

macka26

matabb, zase si mudra? ked veciam nerozumies, tak radsej bud ticho.

mozes byt tehotna. prirodzenou cestou, zial nie, nakolko nemas vajcovody, ale cez IVF by to urcite islo, podstupuju ho zeny aj s ovela vaznejsimi diagnozami

majkazgurunu

ak nemaš vajcovody ale maš vaječniky a maternicu ,tak umelým oplodnením by sa to dalo riešit , treba sa spytat svojho gynekologa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotenstvo bez vajcovodov - Fórum - ZDRAVIE.sk