Feromóny

mirec6

už pár rokov používam feromónový parfém FM napodobneninu hugo bossa z -odkaz odstránený- Presvedčila ma hlavne prvá skúsenosť, keď som ho použil prvý krát na rodinnej oslave, tak sa mi akosi nezvyčajne stále nejaké ženy venovali :D a to myslím aj tety a aj sesternica mi chválila že ako pekne voniam. No ale či to bolo feromónom alebo perfektným parfémom to ja neviem :) alebo mojím sexepílom :D ale tak dovtedy ma tak nikdy neobletovali, hlavne nie moje tety :D

Leonardios

tiez by som bol zvedavy naco je taky parfem ved zena splasit chlapa, to chlapi maju problem so zenami, vsetky sa hraju na neviniatka

Lili136

Ako nie sú dobré vôňou? lebo existujú aj také že len čisté, neparfémové...a napríklad vo fann parfumérií by nepredávali či to sa dá kúpiť len v sex shopoch či net?
ďakujem za rady ;)

casanta

No kupila som si teraz druhy, ale su to ine smrady.ako zatial som nepocitila nejak extra ucinok, ktovie..vtedy som mala vonu androvita to sa este dalo vonou zniest ale teraz som si kupila Ph parfumes, ale to je neskutocny smrad.ako ked som ju dlhsie mala na sebe tak priatel zacitil ze mam novu vonu a ze je akasi zvlastna,ktovie mozno to iba mne tak smrdi

Janulik33

Ide aj o to, preco ho chces kupit :)
Ci chces zbalit konkr. chlapa, alebo chces len vyskusat ake je, ked za Tebou chlapi slintaju. Si myslim, ze ci uz ide o jedno, ci druhe, neoplati sa do toho podla mna vela investovat. Preto by som si radsej kupila ten lacnejsi. Nie su to vraj bohvieake krasne vone a po case sa aj tak budes chciet navonat nejakym peknym parfumom.
Tolko len moj nazor.

Lili136

a nevieš akú značku mala?
lebo som našla na stránke feromony-parfemy.sk : Feromóny Love and Desire 100 ml za 42.80 a potom na stránke esexcentrum.sk : Miyagi Instinct, 13ml za 16.30 , ale zaujal ma aj Feromon Essence for women, ale to je 5 ml (dobre píšem) za 36 eur na tej stránke... neviem teda, či by mi stačil kúpiť ten lacnejší, alebo radšej investovať viac, nemám v tejto oblasti skúsenosti

Janulik33

Ahoj, moja kolegyna ho ma. Raz si ho dala do prace a vravela, ze sa nemohla zbavit chlapov :) Odvtedy si ho radsej nedala.
Zaujimalo by aj mna kde take parfumy dostat a kolko asi stoja