Stuhnute rameno

Príspevok v téme: Stuhnute rameno
Vlado 65

Vie mi niekto poradit,ako si poradit s bolestami praveho ramena,ide o stuhnutie celej ramennej casti,zrejme pravidelnym sedenim pri PC ruka stuhla,neviem ju teraz ani zdvihnut do vysky.Lieky nezaberaju,cvicenie je dost bolestive.Ortoped konstatoval,ze ked ruka stuhne natolko,ze sa neda ani cviceniami opätovne rozbybat,prichadza do uvahy uz len operacia,ale tomu by som sa velmi rad vyhol.
Ma niekto skusenosti s podobnymi problemami a vedel si s tym podarit?Pozna niekto metodu tzv.vlny,ktora sa aplikuje v niektorych sukromnych nemocniciach?

Ivka 1

Vlado sedenie pri pocitaci moze sposobovat tuhnutie hrudnej casti chrbtice co sa moze prejavit az na stuhnutom ramene. Moze sa vsak jednat aj o vysychanie tekutiny v ramennom klbe. V kazdom pripade je potrebne uvolnit slachy a aj klby. Odporucala by som uzivat kyselinu hyluronovu v tabletkach , dalej prirodne produkty s obsahom chondrosulfatu,chondroitinu a MSM. Na uvolnenie svalov a vaziv je velmi dobry hrejivy krem aloe. Ak chces,mozes mi napisat na mail.