Nelubima ma

Simonella

no akoze neviem v com harpia :D
a po druhe - ja si nemusim nikoho hladat na fore.. priatela mam :) cize sa staraj o seba , MOJA :P

KIKA555

ja maaam naaapad :D vy dvaja bbbr a simonella dajtee sa dokopyy.. ved vam by to ako klapaloo... ved vy si krasne rozumiete uplne ty ho polutujes aky je hlupucky a on je stastny ze konecne niekto kto ho chape :D i ked neviem ty vypadas byt tez pekna harpia ako tak pozeram z inych prispevkov :D

Simonella

ty si drz hubu kristina .. my si tu piseme dlhsie ta sa nemontuj ked nevies vsetko od zaciatku !! a nikdy som nepriznala zeby si mala pravdu lebo len odveci pises dristy.

bbbr asi fakt daj mail alebo nieco aby sa do toho nemontovali pod. individua..

jajka001_

este by ma zaujimalo co take strasne si spravil na zaciatku vztahu ze si to stale u nej odpykavas. podla toho co ako pises o vas by som povedala ze islo o totalnu banalitu ale ona zistila ze ta moze vdaka nej krasne vyuzivat.

KIKA555

stavila by som sa o milion ze sa jej ozve lebo je videt ze je to slaboch.. hm co uz kazdy sme vselijaky.. a ty simonella drz hubu ja si budem pisat do akej temy chcem a co chcem sama si uznala ze som mala pravdu to co som pisala tak mi netrep ze neh sa nestaram.. ked nechcete aby sa do vasej temy niekto staral tak to nerozoberajte na diskusnom fore ale si vymente e-maily vy inteligenti

Simonella

bbbr: nie urcite sa ty prvy neosparvedlnuj.. vydrz nech to konecne urobi aj ona a tym ti prejavi co k tebe citi a ci jej za to osprvaedlnenie stojis.. vydrz..
jezis a ty kika sa nestaraj laskavo do nich okey ? nech si robi ako uzna on za vhodne .. on ju pozna najlepsie a aj sam seba.. teraz je uz silny a urcite sa prvy ospravedlnovat nepojde.. NECHOD! lebo tym jej fakt dokazes ze si ako jej psik ktory sa furt vrati.. nechaj to tak .. na cas..

KIKA555

ale ale .. ked som pred mesiacom napisala ze si totalne pod papucou tak ma simonellka silno skludnovala ze si mam dat pohov a ze bbbr pod papucou nie je.. a teraz _??? teraz mu napises ze spravanie jeho priatelky je chore ?? vy obidvaja ste chory ale hlavne ty ty magor spamataj sa uz konecne a posli tu harpiu do riti sak booze normalne az nervy mam ked citam tie tvoje prispevky ty si ozaj pako s velkym P.. ze druhy by utekal za nou do mesta s kyticou a prosil ju o odpustenie :D:D:D a za coo ?_? co si jej urobil ?? jaaj za to ze si jej zase protirecil.. booze chlapce spamataj sa kym je cas a posli ju ty prvy kade lahsie lebo ona si najde niekoho druheho a bude ona ta kt ta posle a ptm ta to bude viac boliet a budes si buchat hlavu o stenu ked raz zazijes vztah s niekym kt si ta bude vazit a nebude si ta mylit so psom ! maj sa