Nelubima ma

Slobodna

jasné...ľúbi ťa :)) fakt strašne super chlap, milý a pozorný. Ty musíš byť riadna masochistka. O takého hulváta by som si ani bicykel neoprela ale "našťastie" sa nájdu ešte také handry ako ty, do ktorých sa môžu utierať a im to nevadí, ešte ich za to aj milujú.

Simonella

bbbr: no to som rada ze uz to napreduje spravne, dolezita je komunikacia :)
tvoja priatelka moze byt vdacna za teba amala by si ta chranit ako oko v hlave , lebo takych ako si ty je vazne malo :) vidno ze si inteligentny a ze si ju vazis tak nech vam to len vydrzi este dlho.. a ti problemiky co mate su v pohode, kazdy ma nejake :) o tom je vztah, bez toho by bola nuda.. ja som podobna tvojej priatelke, tiez niekedy ked som nahnevana tak po kazdom nadavam bez ohladu na to ci je to moj kamarat alebo priatel, hoc ma to potom neskor mrzi.. ale snazim sa uz kontrolovat a verim ze aj ona :)

a ty KIKA555: ty si normalna ?? si citaj co pises! za to ze nenadava svojej priatelke, ale si ju vazi a lubi ju musi byt pod papucou?! ma svoj rozum a ako vidis tak problemy riesit vie. cize si nemyslim zeby nieco take dopustil..
a jeho frajerka je uplne normalna! neverim ze ty, nemas ziadne chyby ! kazdy ich ma ! a aj ovela horsie..
kasli na nu bbbr :) .. ja ta chapem . tak sa drzte a nech vam to vyjde.. :)

inac, mozem sa spytat kolko mas rokov? len tak pre zaujimavost :)

bbbr

KIKA555: heh, dakujem aj za tvoj nazor=). Ked myslis ze je to so mnou az take zle, tak ja ti tvoj nazor nebudem brat. Viem ze to mohlo tak vyzniet, ked som tu uz toho tolko napisal, ale neboj sa, uz som vycerpal vsetky staznosti=). k tomu co pises, tvoju reakciu chapem, pretoze mas vlastnu skusenost v rodine. A na zaklade slov, ktore si zvolila, predpokladam ze budes rovnaky typ cloveka ako moja priatelka=) nuz zelam ti vela stastia vo vsetkych tvojich medziludskych vztahov. Ja som sa tu nechcel lutovat, iba trochu vykecat, dovody preco som to urobil su napisane nizsie. Nic ine. To je asi tak vsetko. Ale dik aj za tvoj prispevok

KIKA555

medzi nami je to asi tak, ze sme dva dominantne typy, takze nie je to take, ze by som bol pod papucou, ale na druhej strane nie je to ani idealne.
chlapce ty si totalne pod papucou :D si neico take ako moj pripeceny brat s kt takto zametala frajerka ked boli spolu 7 rokov a ptm sa vzali a teraz mu uz aj zakazala navstevovat vlastnu rodinu ..
boze neskutocne si hlupyyy neskutocne az mi to je smiesne ked si citam te tvoje prispevky sak ty si neni chlap ale.. ani enviem co ale chlap si urcite neni.. a co sa stazujes na svoju frajerku.. tak sa s nou rozid ked ti neco vadi .. v kazdej druhej vete hovoris ako ma stale nieco na teba a koho yb to bavilo pocuvat 4 roky.. tak sa tu nelutuj nevypisuj a posli ju kade lahsie.. a najdi si nekoho kto si ta bude vazit a ona neh si najde nejakeho dalsieho trula ako si ty !

bbbr

Simonella: presne tak ako hovoris;) inak ono to s tymi rozhovormi nastastie nie je az take zle, bolo by totiz blbe keby som sa tu stale len vykecaval ako je nieco nie v poriadku ale priatelke nic nepovedal a nic pre zmenu neurobil. Mnohe z toho co som tu pisal som jej aj povedal, ale na druhej strane nebudem klamat, mozno vecsinu dalsich veci by asi tak lahko nezniesla, pretoze je velmi citliva. Inak ja som aj napriek troche frustracie okamztie zdvojnasobil cvicebne davky, nieco ako tvoj priatel=) este v pondelok ked mi povedala som zamakal, a dnes znovu a namiesto posilovania kazdy treti den budem kazdy, resp. kazdy druhy. Ja sa snazim nebyt taky ze sa zatnem a len po svojom chcem mat, ak viem ze priatelka po niecom tuzi, okej, poviem jej svoje, ale na druhej strane cvicenie ma nezabije, tak to urobim, nech vie, ze nie som nejaky vyhovarac, ale ze dokazem makat. Takze tak. A k tym nadavkam, ono to vyznelo akoby som bol citliva, ze mi vadi debil a podobne slova. Len problem je v tom, ze keby boli sem tam okej, ale ona ma tak v hneve nazyva celkom bezne, a uz coraz viac aj vulgarnejsie, nechcem to tu menovat. Chvalabohu odkedy som to tu napisal, zatial sa nic take nestalo. samozrejme, budem sa snazit byt kusok aj nad vecou, nechcem byt nejaky extra citlivy, ale mozem povedat, ze aj mna dakedy jej tvrde spravanie voci mne zaboli. Ale nebudem jej to vracat.
A uplne suhlasim s tym co si povedala, aj ja som toho nazoru, ze zena by mala byt rozmaznavanejsia, v tomto som trochu stara skola=) ja napriklad za styri roky neznesiem, aby ona platila, ked sme niekedy vonku. Len vynimocne jej to dovolim, lebo chapem ze sa potom moze citit neprijemne. Ja sa naozaj snazim, potesit ju vzdy niecim po com tuzi, povedat jej mile slovo, pohladit ju, naozaj verim, ze som v tomto dobry. Ona to sice niekedy vidi tak, akoby cela snaha mala byt na chalanovi, ale na druhej strane, nie vzdy sa zas podla toho sprava=).
No a k tomu doprosovaniu, to chvalabohu mesiac sa dokaze doprosovat len brat mojej priatelky=). Prave jeho mi ona dava za priklad, pretoze ja som v tomto ovela "slabsi" Ked som ja v niecom na vine, tak robim vsetko, aj niekolko dni preto, aby sa urovnalo, ale casto sa stava, ze ona chce moju snahu aj ked nie je pri nezhode chyba na mojej strane. Vtedy to uz zial ide tazko. Inak neda mi nedodat=) my dokazeme mat take specificke hadky, ktore sa tak zamotaju, ze niekedy uz nevieme ako to vlastne zacalo, a kto je na vine=) vtedy taham za kratsi koniec, pretoze ona praveze nezabuda na moje chyby a casto aj hadka, ktora sa zacala jej vinou, skonci sa mojou=) takze tak=) Inak ale musim moju priatelku pochvalit, pretoze najme posledny rok uz nie je problem povedat jej minimalne v urcitych veciach, na ktore nie je az taka citliva aj kritiku.
A ak mam povedat pravdu, ked som si tu najme teraz precital zopar tem, ako sa spravaju mnohe ine, a mnohi ini vo vztahoch, tak som si isty, ze to ja som na tom este s tymito problemami dobre, a mozem byt napriek vsetkemu vdacny, ze ju mam. Pretoze ak si odmyslime tieto mnohe chyby, ktore tu spominam, ma kooooooopec dobrych vlastnosti, ktorymi ma aj po styroch rokoch dokaze dostat. Drzte palce. Inak dufam nevadia tieto moje slohove prace, ja nezvyknem vykecavat, len ak komunikujem pisomne tak sa utrhnem z retaze=) Prajem prijemny vecer Simonella a dakujem za cas, ktory venujes odpovediam;)

Simonella

bbbr: tak to s tymi svalmi nechapem. nie niesme vsetky take.. aj moj priatel si sem tam zacvici, ma svaly ale take, ake chce on cize ja mu nehovorim ze by potreboval este vacsie alebo co.. raz tak bolo, ze som mu povedala ze by ich mohol mat o cosi vacsie tak este v ten den siel cvicit, no pricvakol si nejaky sval a mesiac sa ledva hybal.. cize odvtedy mu v takych veciach davam volnu ruku.. a to by mala aj ona.. ved jej to povedz normalne ze ti to vadi. ze ani jej by sa nepocuvalo najlepsie ako ospevujes nejaku prsnatu herecku.. ze ? povedz jej to na tomto priklade ako si napisal tu a cakaj na reakciu.. hoc sa aj urazi, no aspon si uvedomi ako sa sprava.. aspon by si to MALA uvedomit..
ved jej takto vsetko povedz ako tu pises.. neboj sa reakcie..a urcite by chalan nemal odprosovat dievca mesiac! preboha.. moj priatel ked je to jeho chyba tak pride, ospravedlni sa , vysvetlime si to a je to fajn..a tak je to ja naopak.. preco by si sa mal niekomu pchat do zadku?ved aj tyzden je vela..
a ano chapem ta :) neohovaras.. preco? ved si sa len vykecal..
a ano zena by mala byt rozmaznavanejsia, no aj ona by sa mala snazit ,.. nie len muz.. pretoze takto moze o nho rychlo prist.. ale ako vidim, velmi ju lubis, cize to musite vsetko prekonat len poriadnym rozhovorom, no bez toho aby sa hnevala..
dajte si potom medze, alebo ako to nazvat .. ze co mozes ty, co ona si dovolit k sebe.. ze ti nebude nadavat napr. (co si pisal ze ti povedala debil) alebo si vymenujte veci ktore vam na druhom vadia a snazte sa spravat tak aby bolo uz len dobre :)

bbbr

musim trochu opravit to co som napisal v druhom prispevku, pretoze to vyznelo, akoby moja priatelka bola pomaly najsebecskejsi clovek na svete. Trochu som to prehnal s tymi slovami, ze ona si mysli ze moze vsetko a ja nic, to zase nie je pravda, v mnohych ohladoch dokaze byt velmi laskava a starostliva. Len toto jej videnie vztahu, ze muz ma byt ten co sa ma snazit, a zena ma byt rozmaznavana ako aj to, ze vie vsetko co mam ako robit, ale niekedy nevie, co ma robit ona, je zial pravda....

bbbr

Simonella ked uz tu tak kecam, neda mi nedodat k tomu porovnavaniu s priatelkynim bratom. Vcera mi povedala s tymi svalmi nieco v tom zmysle (citujem): "Vidis aky je moj brat? on ked mu jeho holka povedala, ze nech berie prasky na svaly, lebo by sa jej pacil z vecsimi, tak hned zacal brat a maka a snazi sa, pretoze ju nechce stratit." Alebo inokedy po hadke (opat citujem): "Moj brat je schopny sa aj mesiac doprosovat priatelke, a ty ledva tyzden." Len jej akosi unika fakt, ktory si aj sama uvedomuje, ze priatelka jej brata z nim totalne zameta, podvadza ho, proste si s nim robi co chce, nevazi si ho, nic mu nedovoli, stale sa s nim kazdu chvilu rozchadza a pod. Moja priatelka ju neznasa, ale v tomto su zial zajedno, pretoze aj moja priatelka si mysli a to si nevymyslam, pretoze sama mi to aj povedala, ze vraj muz ma byt ten, kto sa ma vo vztahu snazit, kto ma byt vzdy iniciativny, kto ma odpustat a prosit o odpustenie (inymi slovami zena moze vsetko, presnejsie z jej pohladu: JA mozem vsetko). Priatelka neustale basni o tom, ako je jej brat stale do svojej holky zamilovany a robi co jej na ociach vidi. Opet jej vsak unika fakt, ze on je s nou zhruba rok, a ja s mojou priatelkou uz styri roky. Tym chcem povedat, ze aj ja dokazem urobit pre moju priatelku fakt co jej vidim na ociach, len uz si po rokoch kladiem otazku, co je ona schopna urobit pre mna (to je otazka ktoru mimochodom ona vobec nepozna). Ta otazka nie je v egoistickom slova zmysle, len zo zaujmu. A stale jej tvrdim, ze aj jej brat, nech je akokolvek zamilovany, tiez po troch-styroch rokoch pride na to, ze laska nie je o snahe jedneho, ale o DVOCH a nebude uz taky zaslepeny. Ale nepomaha to. Problem je asi v tom, ze moja priatelka mi vie vzdy na dlho povedat, ako sa ma muz spravat k zene, ako ma o nu bojovat, co mam robit, co nemam robit, ale zial uz menej alebo vobec nevie, co by mohla robit ona=(. Ja by som rad to nevnimat a robit maximum bez toho, aby som nieco ocakaval od nej, ale podvedome stale citim, ze to nie je v poriadku, ze do lasky by mali obaja prispievat rovnakym dielom=( Takze tak. Inak si nezasluzi aby som ju tu takto ohovaral, je totiz v mnohych ohladoch fakt skvela osoba. milujem ju, to len som niekedy z nej dost frustrovany...ako asi kazdy clovek moze byt.

bbbr

Simonella: jasne pametam si taa;) nezabudol som, len som skusal ci si spomenies=P ano pisal som tu uz aj viackrat, nuz clovek niekedy potrebuje sa vykecat. Inak ten prvy problem je na tom tak ze sa velmi nezmenil. Ale malym uspechom bolo, ze som priatelku konecne dostal k tomu, aby si zasla aj s kamoskami sa zabavit. Dvakrat bola odvtedy, co je sice asi dost malo, ale aspon daco. Celkom sa vyblaznila, a co je pre mna dolezite, vratila sa aj celkom stastna a bola potom rada ked sme boli znovu spolu. To je to, co jej opakujem stale, ak sa travi cas aj s inymi ludmi, sme si potom vzacnejsi a viac sa na seba tesime. No a k tomuto druhemu problemu=) Hmm, este sa to zhorsilo. Moja priatelka je z nejakeho dovodu posadnuta svalmi. Nechapem vas zeny, ci ste vsetky take, ale ona je. A to opakujem, ja posilujem najmenej raz za tyzden a snazim sa udrziavat, povedal by som ze som na tom v pohode, taka priemerna sportova postava, povedalo mi to viac ludi. Mojej priatelke to vsak absolutne nestaci, stale mi basni ako by som mohol mat vecsie svaly, ako som ich kedysi mal, ako by som sa jej potom pacil ak by som mal. Stacilo by nejake gainery a prasky pobrat. A neustale ma porovnava so svojim bratom, ktory je vraj taaaky svalnaty atd atd. Nehovorim, keby som bol nejaky knihomol alebo PCmaniak vychrtly, ale verim ze na tom nie som zle, a ona napriek tomu ma vyjadrenia, akoby som bol v tomto aj v mnohych inych veciach nic. Vcera si pozrela nejaky film, kde bol hlavny hrdina nejaky kulturista. Hned ked sme potom spolu volali zacala basnit, aky bol svalnaty a vypracovany (co keby ja som hoc aj vo filme povedal o nejakej herecke ze je pekna, moja priatelka by sa na smrt urazila)a ze aky ja som slaby, ze nic nerobim preto aby som sa jej pacil a ze by som mal zacat brat nejake prasky na svaly a pod. Ja ako chalan nie som nejak specialne citlivy, ale priznam sa ze sa ma kusok dotklo, pretoze to povedala dost tvrdo. Kritiku prijmem, okej, ved k zdravemu vztahu patri aj povedat si nedostatky, len bolo by pekne hovorit ich so vsetkymi ohladmi na toho druheho. Ale co uz no, len by ma zaujimalo ci som ja sprosty a vsetkym zenam tak zalezi na kulturistickej postave u chalanov, alebo co. A samozrejme je mi smutno, ked pomyslim na to, ze mne sa priatelka paci taka aka je a pritahuje ma, a to nie je uplne dokonala, ale napriek tomu ani nepomyslim na inu. Proste je premna dokonala aj so svojimi nedokonalostami. U nej je to zial inak....

Simonella

bbbr: ja si ta pamatam :D.. minule sme tu tiez pisali.. o tom ze si sa stazoval ako ta nikde nechce priatelka pustat, myslim :)
- aa to teraz s tym problemom tiez nie je dvakrat ok, ja som tiez trosku taka ale nie az tak precitlivela na seba, a znesiem aj kritiku.. ale co uz.. proste je taka povaha, neviem ako by si ju zmenil.. skor iba ked tak - vymenil .