Nelubima ma

bbbr

medzi nami je to asi tak, ze sme dva dominantne typy, takze nie je to take, ze by som bol pod papucou, ale na druhej strane nie je to ani idealne. Prave kvoli tomu sa casto hadame, pretoze ona asi je typ, ktory potrebuje mat chalana-podpapucnika, a ja si zase nenecham len tak cokolvek pacit. uprimne ale mozem povedat, ze vo vecsine pripadov musim byt ja ten kto ustupi a zahryzne si do jazyka, a ak dovediem do prirovnavanie do detailov, tak aj ked mozno len kusok, ma nadomnou trochu navrch. Co sa tyka reakcii na take nadavky, tak uz neraz som jej povedal ze sa mi to nepaci, a pri samotnych nadavkach niekedy reagujem nahnevane, ale vecsinou sa snazim co najpokojnejsie spytat, preco mi takto nadava, ci je to podla nej v poriadku, resp. ci by sa jej pacilo ak by som jej takto nadaval ja. Ale odpoved poznam. Mne staci len kusok na nu zvysit hlas a uz su hromy-blesky, cize ak by som jej vynadal, bolo by to len raz a naposledy. V poslednom case som zial zistil, ze ona je na seba velmi citliva, ale na druhych zial nie=( doteraz som stretaval len ludi, ktori bud nemali nic proti inym ludom, len aby ini nemali nic proti nim, alebo ludi, ktori boli uprimni a casto aj tvrdi voci inymi, ale rovnako tak zniesli to iste voci sebe. Zial moja priatelka je opak, ona je velmi kriticka, netrpezliva a pozadovacna voci inym, ale voci sebe kritiku znesie len velmi malo, alebo len ak to ma naladu. uvediem uplne jednoduchy priklad: Napriklad mi povie ze by som mal brat nejake gainery, lebo mam male svaly, ze by sa jej pacilo, keby som mal vecsie (inak ale pravda je taka, ze uz viac ludi moju postavu pochvalilo, ak co sa tyka svalovej konstitucie, len priatelke sa to nezda dost, lebo ma neustale porovnava so svojim bratom). Na druhej strane ak by som jej ja povedal, ze by mohla mat vecsie prsia (hovorim to ako priklad, inak sa mi fakt pacia), tak by sa na smrt urazila. Bez problemov hovori o mojej rodine, ze je to ci ono na nej cudne alebo zvlastne, ale ja som len raz nieco take na jej rodinu povedal, aj to pravom, a boli hromy blesky. Takze tak. To uz som sa rozhovoril od veci teeeda=)

milli11

Aj ja som mala takeho byvaleho. Zo zaciatku bol fajn, mily. Neskor vsak zacali prichadzat obdobia, ked bol coraz viac nervoznejsi. Zacal mi tiez nadavat do neschopnej a hlupej. Najprv som to brala, ze su to len male podpichovacky, zo srandy.
Lenze neskor som prisla na to, ze neboli. On bol vazne nervozny. Neskor sa k tomu pridali aj vybuchy hnevu. Aj hystericke. Niekedy som rozmyslala, ze kto sa tu sprava ako hystericka zena. Lebo ja som bola ta pokojnejsia, ktora aj ustupovala, pre dobro "vo vztahu". Medzitym prisli obdobia ospravedlnovania sa, ze on to tak nemyslel a blabla.
Rozisiel sa so mnou on a hoci som niekolko dni preplakala plno slz, teraz som tomu rada. Bola som vtedy mladucka, zaslepena laskou a on si to nezasluzil. Ale clovek sa aspon poucil.
Ja si tiez myslim, ze ta nelubi. Alebo ma komplexy, ktore si odburava na tebe. Vraj pomaha rozhovor. Ale s takym clovekom je velmi tazke sa rozpravat. Bude ta kritizovat este aj za to, ze vraj riesis somariny.

Simonella

bbbr: a hovorili ste uz spolu o tom? ze ti to vadi?

inac aj my s frajerom si niekedy nadavame, ale to len v ramci srandy :)

bbbr

naco taky zi: ja sa pripajam, ale u mna je to opacne, mne zase nadava moja priatelka ak to na nu pride: do debilov, dementov, glupych, a uz sa stalo ze doslo aj na ovela vulgarnejsie slova. Stava sa to bud ked jej pokazim naladu alebo cokolvek, ale niekedy aj ked v skutocnosti nic neurobim, proste len ma zlu naladu. Napriklad dnes: sli sme na zastavku busu a ja som si vsimol taky zaujimavy bilbord, ale nevidel som, co je na nom napisane tak som sa jej spytal. jej odpoved bola ze som debil, ze naco sa jej pytam stale na vsetko, ze co je tam co je inam, ze je tam blibord, ze naco sa pytam. Pritom ja som len pre zaujimavost chcel vediet, co je na nom napisane. a to sa stava casto. niekedy pravom, ale niekedy absolutne len preto, ze ma povedzme zlu naladu. Ja si to neviem ani predstavit ze by som vynadal milovanej osobe, aj ked mam neviem ake nervy, a to ma veru uz neraz tak vytocila, ze som kludne mohol, ale neurobil som to...

naco taky zi

moj nepije.a ano mame spolu dieta a som nanom financne zavisla.a ano som hlupa ze som ho davno nekopla do riti.

hm

porozpravajte sa, povedz mu ze takto sa ti to nepaci.... vacsina takychto ludi byva agresivnych ked su opity.. mal by si ta viac cazit

soffa

nelubi ta!len vyuziva!muz ktory sa ku tebe chova ako k handre ta predsa nemoze lubit.to chces vzdy trpnut s akou naladov dojde domou.nakoniet ta tak psychicky dodrbe ze tomu aj zacnes verit,ze si taka ako ti hovori..potom sa neztazuj.asi 90 percent tyranych zien si za to mozu sami.a potom placu.nevedia si vazit ani seba,ani svoje ja.poniektore sa uz zobudte.