Nelubima ma

blink_182

ale je ťažké vzdať sa niekoho koho milujeme... pred nedávnom sme sa rozišli a teraz sme zase spolu ale neviem či už to má zmysel :-(

xeniaX

Tak ako napisali lost a mata, nechapem ako si nieco mozete trpiet. Ale v prvom rade to nie je vina vasich partnerov ale vas zien...Nechat si takto skakat po hlave a takto sa psychicky tyrat. Bud ste take hlupe alebo tak zakomplexovane, ze od takych muzov neodidete... Chapem to, ked su tam deti a nemate dost penazi, ale za inych podmienok to odcudzujem uplne. A pytat sa naivne otazky ci ma lubi?? Aka je toto laska? V kazdom vztahu su nezhody a hadky, ale uz ked clovek pochybuje o laske toho druheho, tak je to dost zle. Nie, podla mna ta nelubi. A aj ked ta lubi, je to laska, ktora ta zranuje a nici... Kopete hrob sami sebe, dievcata nestastne...

blink_182

naco taky zi - je to ťažké lebo tým že ti stále nadáva už ani vlastne nevieš či ťa ľúbi a naopak... ja už si tiež ničím nie som istá v našom vzťahu a to bolo na začiatku všetko super a čím ďalej to ide dole vodou

mataBB

ako cudujem sa ze si to nechate a ze s nimi este vobec ste. nemate hrdost? takto fakt zo seba robite chudery, ktore sa nechaju len ponizovat

lost

'ale ked ho nieco nastve tak sa kumne sprava hrozne.'

cize za vsetko co sa mu stane, tak na tebe sa vyzuri ?

diagnoza:

pusie boy.
__________
nechapem preco si to nechate... ved stoji za to stracat cas s takou lamou ? stoji za to trpiet 12 hodin, aby dalsich 12 hodin bolo netrpiacich? resp. aky pomer to je? kde je hranica, kde bezny ludia (hlavne zeny) dovolia agresorovy prejavovat svoje nervy a aby zaroven ten vztah zostal "vztahom" a dokonca "dobrym vztahom" ? cize to funguje tak, ze iste % z casu sa moem srpavat ako idiot a potom poviem Prepac, a vsetk obude OK ?
to z mojho pohladu vyzera ako kamaratsky vztah a nie seriozny vztah. Ak niekoho predsa clovek MILUJE, tak DOKAZE ovladnut svoje nervy, aby na daneho Milovaneho NIKDY NEZAUTOCIL, ci uz fyzicky, alebo verbalne, ci hociako inak (trucovanim, taktikou, atd, jednoducho Absolutne hociako).... I ked je tazke hodnotit ze preco "vybuchuje" tak ale som za to ze by to obaja mali riesit, minimalne vysvetlenim ze kde je problem.. Stavim sa ze vztah bez takych blbosti bude 10x krajsi....

blink_182

nápodobne aj keď mne večšinou nadáva keď má na to právo... už som si zvykla že v jeho očiach som chudera, p..., k...., že som nechápavá krava, retard, dement... a tak no... ohla by som to písať do rána