Vibrator pre priatelku

Karolinka1

kup jej poriadny triple , aleno nejaky vibrovaci a uvidíš ako bude spokojna ( ja som si par veci kupila na superlove)

Pomaranc111

Nechcem zakladať novú tému, tak sa votriem. Tiež plánujem kúpu.
Pozeral som nejake vibrátory pre moju, ale tie čo vyhovujú, nájdem stále iba do šírky 2,5 cm.
Ona o tom nevie, že ho dostane, ale ked sme sa tak okrajovo bavili, asi by jej vyhovovali rozmery ako mám ja. Čiže 19 dĺžka a šírka 4-4,5 cm. Nemal by byť taký ten ohybný, ale pevný/neohybný, môže byť aj vodotesný a nie taky ten vráskavý. Popravde jej ho ani netreba podla nej, ale ja som niekedy unavený alebo nemám chuť alebo niesom doma.
Dajte aj link na dobrý obchod. dekuji

Mirus4987

A chcete vibrator pre pary alebo iba pre nu? Vibrator pre pary kupis tu: www.69shop.sk Ak chces iba pre priatelku zalezi co priatelku viac vzrušuje či drazdenie klitorisu alebo G-bodu. podla toho vyberaj vibrator. Celkom obstojny navod na vyber vibratora najdes tu: www.69shop.sk
Vo vseobecnosti plati, ze tvrdsi vibrator lepsie prenasa vibracie. Ak ma rada drazdenie bodu G tak jej kup vibrator na drazdenie bodu G - to su take specialne na konci zahnute - pozri obrazky. Ja vibrator nakupujem tu:www.69shop.sk samozrejme nezabudni jej objednat dobry lubrikacny gel bez neho to podla mna nie je ono. Ak ma radsej drazdenie klitorisu podla mna najlepsie su masazne hlavice na drazdenie klitorisu: www.69shop.sk Keby nieco kludne napis....