ilumináti

Príspevok v téme: ilumináti
bezS_

Zaujíma ma čo to vlastne sú \\\\\\\"ilumináti\\\\\\\" často sa o nich hovorí v súvislosti \\\\\\\"Zapredania duše\\\\\\\" u slávnych ľudí vy im dáte dušu a oni naoplátku vás spravia slávnymi ak sa tomu neskôr postavíte , zničia vás. Veľa slávnych vraj majú v tom prsty (Lady Gaga, Eminem (vraj sa tomu už postavil a \\\\\\\"oni\\\\\\\" ho zničia ) , Rihanna atď) často sú vidieť aj rôzne znaky vo videoklipoch alebo v textoch zaujíma ma váš názor
skutočne tomu nerozumiem príde mi to tak nereálne ešte možno keby sa tomu hovorilo zničenie \\\\\\\"hudobným priemyslom\\\\\\\" ale diabol? hmm
na stránke www.videacesky.cz bol k tomu aj dokument asi 10častí mal

Gaabc

LADY GAGA a RIHANNA ako iluminátky?! :D :D :D

Iluminátske znaky sú vyobrazené aj na každej bankovke amerického dolára a tuší o tom len málo ľudí ;)

Ilumináti sa síce schádzali okolo 16 st. v Taliansku,ale sú poprepletaný všade, hlavne v Amerike bolo veľa zástancov a ešte aj je,po celom svete.

úzko s tým sa spája aj Agnocizmus ;)

Astor

ja som videla nejake videa o iluminatoch asi pred polrokom, bola to seria asi 11tich videi... a bola som v soku! .. doteraz neviem ci mam tomu verit alebo nie aj ked tie dokazy su dost presvedcujuce!! neviem ake videa ste videli vy ale v tych mojich bol opis utoku na dvojicky, vsetky cisla - datum, pocet ludi, suradnice atd... vsetky cisla boli symbolicke! a nejde len o politiku, co sa tyka celebrit, pochopila som to tak ze ti iluminati ked vidia clovek s potencialom tak ho "podchytia" teda ho presvedcia ze mu daju vsetko po com tuzi - slavu, moc, peniaze a on im za to da svoju dusu a to sa prejavuje tak ze ta urcita celebrita nenapadne propaguje ich symboly vo videoklipoch, v textoch... V tych videach bolo tiez ze vacsina celebrit trpi nocnymi morami a pocuju hlasy a pod a preto sa obracaju na drogy a alkohol aby tieto stavy utlmili. Tiez tam bol pekne popisany pripad M. Jacksona ktory sa "diablovi" postavil a za to ho iluminati potrestali chorobami a smrtou.
neviem co si mam o tom mysliet ale je to doost strasidelne...

iLLUMINAT

ILLUMINATI- minulosť- ILLUMINATI boli pôvodne vedci (prevažne matematici, fyzici a astronómovia) ktorím sa nepáčilo učenie Cirkvi, tak isto, ako sa nepáčila Cirkvi veda. ILLUMINATI znamená po latinsky osvietení (lebo to boli vedci, logika...). Jedného milého dňa Cirkev mučila jedného illumináta ktorý bohužiaľ prezradil miesto stretávania ILLUMINATOV. Cirkev teda odchytila 4-och ktorých mučila a neskôr verejne popravila a nechala telá na námestí ako výstrahu. Odvtedy začali byť ILLUMINATI násilnejší, no hlavne sa stiahli z Rímu a celého Talianska vôbec a začala penetrovať do tajných spoločností ako Slobodomurári, teda tajná spoločnosť v tajnej spoločnosti. Nakoľko patrili medzi Slobodomurárov a pod. skupín aj významní ľudia ako B. Franklin a pod., illumináti sa začali dostávať do riadenia štátu a dnes možno aj sveta. ILLUMINATI neovládajú všetkých... potrebujeme aj VÁS! >> www.facebook.com

Nonick

Typicho/iak, :))
"Aha. Takze ked zjem mrkvu z hypermarketu, tak ma dostali satanisti? To znie velmi presvedcivo."
.......................................

myslim, ze som sice strucne, ale za to dostatocne zhrnula odpoved na danu otazku bezS_ . Jeho totiz zaujimalo - "Kto su to iluminati ?? "
Co sa ti na mojom predchadzajucom prispevku nepozdava??
Pocet obyvatelstva predsa treba nejako zredukovat, je nas tu az prilis mnoho... nejakym sposobom sa to predsa musim "vyriesit". Podla mna sa plan celkom dobre plni.. :D
BTW ja si uz mrkvu - respektive tu "bezchutnu" 350-krat postrekovanu cervenu masu, co sa ma podobat na mrkvu, paradajku, papriku, uhorku, zemaak z Tesca a ani z inych superhypacov nekupujem :)) ( a uz vobec by som to nekupovala svoju 2-rocnemu decku) pekny vecer prajem!

Heatherka

nonick suhlas.

tpch nemusis to prekrutit hned, co clovek napise. ak si to nepochopila si to precitaj odznova...

Nonick

Kto si ilumináti ???
- velmi zjednodusene, su to ti najbohatsi z bohatych - ti najvacsi biznismeni planety, ktori sa zoskupuju do roznych spolocenstiev a zdruzeni a snazia sa ovladat celu spolocnost...
maju len jediny ciel - ZISK.. kvoli tomu cielu su ochotni urobit cokolvek - myslim tym, uplne vsetko, co im pomoze riadit tuto spolocnost.. su to ludia prevazne z USA.
Snazia sa eliminovat, znizit pocet obyvatelov na planete, aby tento mensi pocet ludi mohli lahsie ovladat , a to roznymi sposobmi ci uz je to - kontaminaciou jedla (rozne konzervanty a postrekovanie plodin chemikaliami) za ucelom postupneho vyvolania neskorsich ochoreni - onkologicke, propagovanim antikoncepcie za ucelom neviazaneho zivotneho stylu a volneho sexu - napr. vo filmoch, a ano, aj v hudbe (to su tie rozne symboly, ktore tu spominas), a tiez pridavanim nebezpecnych chemickych latok do kozmetiky...
ich cielom je zjednotit svet pod Jednu svetovu vladu - tzv. New World Order - NOVY SVETOVY PORIADOK, a to vytvorenim EU, Africkej Unie, Zjedotenim AZIE, a samozrejme, Ameriky.. co nevidiet, sa toho dockame. Celosvetova ekonomika bude riadena z USA, presnejsie z New Yorku - to je ich sidlo (alebo mozno zo San Francisca).
Ale co je asi najsmiesnejsie, ti ludia - iluminati - su "vyznavaci" Satanizmu :D :D pretoze veria, ehm, ze k tomu cielu im pomoze prave diabol... vykonavaju rozne satanske ritualy...
takze, uplne v skratke - iluminati - su z velkej casti prave ti najvacsia americki kapovia a biznismeni, ktori su zodpovedni za vsetko spinavsto vo svete (vraj ide prevazne o sionistov - zidovskych obchodnikov )

Zmúdrieme?

Keď človek prestane myslieť zdravým rozumom, potom vznikajú všeliaké sprostosti priečiace sa morálke a zdravému rozumu.
Vždy sa niekto chce hrať na chytrejšieho ako ostatní. A ak má peniaze tak z vola urobí slávnu hviezdu. A čo bulvár odobrí to vlády príjmu ako novú morálku a ľud s nimi. Svetlo sa stane tmou a naopak. Treba byť v správnom čase na správnom mieste a s podporou iných dokážete čo chcete. A myslite si ,že ste to dokázali Vy!
Ale to nie je pravda!!! Keby nebolo ľudí komu by šéfoval anjel Satan ?,
len hlúpim ľuďom !!!
V nebi si nemôže dovoliť niekomu niečo diktovať !!!, a nemá tam miesta !
Všetko čo sa odkloní od Božích zákonov skonči zle.
Sú ako nezbedné deti čo nechcú rešpektovať určité výchovné zásady.
Keby slávnych ľudí nepodporovali záujmové skupiny pre moc a peniaze nedarilo by sa im !!!
Preto všetky tieto pochybné smery skončia na smetisku DEJIN.!

sweater

nieco som si vygooglil o tom co natocil ten alex jones, a ja nepochybujem, ale aj tak, aj keby su vsetci ty ludia clenmi, stale je to len zopar vyvolenych americanov, od celeho sveta to ma dost daleko. ak mas este nejake veci co by som si mohol povyhladavat napis, zaujimalo by ma to. rad citam konspiracie, diky :)