ilumináti

Príspevok v téme: ilumináti
bezS_

Zaujíma ma čo to vlastne sú \\\\\\\"ilumináti\\\\\\\" často sa o nich hovorí v súvislosti \\\\\\\"Zapredania duše\\\\\\\" u slávnych ľudí vy im dáte dušu a oni naoplátku vás spravia slávnymi ak sa tomu neskôr postavíte , zničia vás. Veľa slávnych vraj majú v tom prsty (Lady Gaga, Eminem (vraj sa tomu už postavil a \\\\\\\"oni\\\\\\\" ho zničia ) , Rihanna atď) často sú vidieť aj rôzne znaky vo videoklipoch alebo v textoch zaujíma ma váš názor
skutočne tomu nerozumiem príde mi to tak nereálne ešte možno keby sa tomu hovorilo zničenie \\\\\\\"hudobným priemyslom\\\\\\\" ale diabol? hmm
na stránke www.videacesky.cz bol k tomu aj dokument asi 10častí mal

Heatherka

podla mna iluminati ovladaju vsetko, lebo nevies, kto kazdy je iluminat :) Projekt NWO, Blue Beam ti nieco vravi ??Kto su lidri ? Ti ludia neovladaju nic?? ale nejdem to tu rozoberat...

niekto stravil nad studovanim iluminatov roky,ale staci aj par tyzdnov, dat si dokopy suvislosti,vela suvislosti a zistis take veci, ze nebudes verit vlastnym ociam.
A dalsia vec je HAARP, studujem fyziku a poviem ti, najvacsi profesori na skole vravia, ze vela veci v prirode,, len tak,, neboli. :)

sweater

praveze podla mna je na svete len strasne maly zlomok ludi ktory maju kvality byt celebritiou a aj nou su, ostatny su sice mozno dobry spevaci, herci.... ale nedokazali sa preslavit. a heatherka podla mna iluminati neovladaju takmer ´nic´, podla mna sa vacsina rozpadla atd :)

lost

nj, ale takeho preslavit dokaze hocijaky Jozko z Mrkvicky :)

taky sa preslavuje uz sam od seba :)

i ked nie som do toho expert :D

snazil som sa napisat navod ako preslavit aj toho najneschpnejsieho spevaka :)))

sweater

dost komplikovane lost :D:D, myslim ze teoria je taka, ze si najdu nejaky mlady talent, so super hlasom, vyzorom, proste som vsetkym co treba aby si bol uspena celebrita a oni ho preslavia :-)

lost

Ale skusme:
lady gaga...

iluminatovy by stacilo spravit toto:

krok 0 (ak to nie je Lady, tak zaplatit $100-250 tisic za velmi sikovneho plastickeho chirurga)

krok 0.5 ak nema prirodzeny hlas, risknut chirurga hlasiviek

krok 1 zaplatit niekomu za super text, idealne 20 pesniciek dopredu

krok 2 dat ich spevakovi, nech ich naspieva

krok 3 zobrat toto do studia, kde ho zmastruju (neverili by ste ako sa da BEZNY smejd hlas prerobit na top hviezdu za par hodin/dni)

krok 4 zaplatit majland za propagaciu (tj. pustit to do MTV, atd)

krok 5 pockat si na odozvu.. ci sa to podarilo :)

sweater

pravdepodobne sa to nikdy nedozvies ako to v skutocnosti je, ci vobe su a ked tak aky su mocny, zalezi to asi len od nahladu cloveka na svet, niekto neveri ze za vsetkym co sa deje je nieco viac ako sa hovori alebo ako je vidno, ja napr. verim ze je :-), ale o iluminatoch si myslim ze su, ale zeby nam hrozilo to co chcu spravit asi nie, podla mna maju dost slaby vplyv, nato by museli mat pod vplyvom cely svet, vsetky mocnosti, vsetko a to nemaju podla mna :-)