ilumináti

Príspevok v téme: ilumináti
bezS_

Zaujíma ma čo to vlastne sú \\\\\\\"ilumináti\\\\\\\" často sa o nich hovorí v súvislosti \\\\\\\"Zapredania duše\\\\\\\" u slávnych ľudí vy im dáte dušu a oni naoplátku vás spravia slávnymi ak sa tomu neskôr postavíte , zničia vás. Veľa slávnych vraj majú v tom prsty (Lady Gaga, Eminem (vraj sa tomu už postavil a \\\\\\\"oni\\\\\\\" ho zničia ) , Rihanna atď) často sú vidieť aj rôzne znaky vo videoklipoch alebo v textoch zaujíma ma váš názor
skutočne tomu nerozumiem príde mi to tak nereálne ešte možno keby sa tomu hovorilo zničenie \\\\\\\"hudobným priemyslom\\\\\\\" ale diabol? hmm
na stránke www.videacesky.cz bol k tomu aj dokument asi 10častí mal

Jooe Ker

ale ano mozu i iluminati ovladat hudobny priemysel ved sa tam tocia velke peniaze hlavne velke vydavatelstva sa dnes iluminatuju (ci ako to napisat)

bezS_

aj ja som si to doteraz myslela , ale ako sa to začalo spájať s umelcami tak som mi to nedávalo zmysel

www.videacesky.cz
www.videacesky.cz
www.videacesky.cz
www.videacesky.cz
www.videacesky.cz

ešte pár ich tam je , ale v skutočnsoti je tých častí 72

Sis2

Ilumináti existovali v 16.storočí v Taliansku a patrili medzi nich fyzici, matematici, astronómovia. začali sa tajne stretávať a prejavovať svoj nesúhlas s učením cirkvi. Obávali sa, že monopol cirkvi na pravdu ohrozí vedu na celom svete. Založili prvý vedecký spolok na svete s názvom Osvietený- Illuminati. Pravidelne sa stretávali v Ríme na dokonale utajenom mieste, ktorému hovorili Chrám osvietenia. Mnohí illuminati chceli bojovať proti tyranii cirkvi silou, ale ich najváženejší člen bol proti tomu. Bol to pacifista a jeden z najslávnejších vedcov všetkých čias. Volal sa Galileo Galilei. Patril k Illuminatov. A bol aj zbožný katolík. Usiloval sa zmeniť postoj cirkvi voči vede a tvrdil, že veda existenciu Boha nepopiera, ale ju potvrdzuje. podľa mojich zdrojov sú ilumináti toto a nie nejaká Lady Gaga alebo Rihanna. Je otázne,či tento spolok ešte stále existuje.

Jooe Ker

tak odznovu sa pytam 11.52 pokial niekto vie poprosim o odpoved

kosa

neviem o co ti ide ja sa nebudem a ani nechcem o islame ci korane vyjadrovat neviem preco ma PROVOKUJES napisala som toho dost
prajem vela stastia

Jooe Ker

je pravda ,ze tato "elita" iluminatov su i na slovensku pod nazvom Tolerancia ci nejaky Synovia zmluvy ci to sa mylim
prosim vie mi niekto odpovedat

RNG

Iluminati je taliansky termin na nich, na Slovensku sa kedysi nazyvali osvietenci. Sunrozne organizacie, v poslednom case aj globalne, ktore viacmenej riadia spoza opony svet s pomocou nastrcenych politikov.

Jooe Ker

ty co ovladaju dnesny konzumny svet,politiku, EU,NATO,ropny trh,ekonomiku a podobne
citala som ,ze ich definicia je : dajte mi kontrolu nad peniazmi a nebude hrat ziadnu ulohu , kto roby zakon ( ci viera ci politika)
cize vse za peniaze