Jeanine antikoncepcia

Laurina22

Ewka ja som Jeanine vysadila a nemam zatial problem,citim sa lepsie.Cyklus mam zatial v ten cas ako som mala pocas HAK,intermenstruacne krvacanie nie je

Ewka12

ja beriem jeanine pol roka,mam z nej vselijake nalady,som nervozna z nicoho nic,taky vnutorny nepokoj,pribrala so par kil,bolia ma prsia,nenarastli,cez menzes mije zle a boli ma hlava az migrena,neviem co s tym,bojim sa ju vysadit aby som nespinila aj medzi menzesmi a aby sa mi uplne nerozhadzal cyklus

linduska

Beriem ju niečo vyše roka a sadla mi perfektne :) Žiadne vedľajšie účinky, pekná pleť. Možno trochu chuť do jedla je väčšia, ale to je na tebe či sa necháš uniesť ;) Tak snáď sadne aj tebe :)

Tyshka

dufam ja som najprv mala yadine ale vobec mi to nepomahalo vnicom skorej mi bolo zle ..tak som musela si dat novu dufam budem:)

Laurina22

Ale moze ta zavodnit,mozes sa citi kvazy opuchnuta,to potom konzultuj so svojou lekarkou.

Snad budes spokojna,ja zatial som:-)

Tyshka

no dobre hej hej tak so m myslela ze vacsia chut do jedla:) to by som aj brala lebo malo jem a problemy mam aj to ze som celkom tenka..no mne tiez bolia pred menstruaciu ale potom dobre:) dkaujem za radu:)

Laurina22

Pri HAK sa nepribera len tak,HAK zvysuje chut do jedla,je na tebe,ci ju skrotis,alebo nie:-)

No,mne sa prsia troska zvacsili,tak o pol cisla mozno.

Tyshka

a take neco ze nekdo ze pribrali ste alebo neco take abo hocijako alebo nejake ucinky na prsa som tiez citala ze nektorym rastlo ztoho alebo bolelo moc no ale pribrati by som aj brala trocha lebo mam problemy zevraj malo by mi dat chut aj do jedla :-O