Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SAMOTÁRKA

Príspevok v téme: SAMOTÁRKA
samotarka

Som samotárka, nemám ŽIADNYCH priateľov. Dosť mi to začína liezť na nervy, ale neviem, ako to zmeniť. Nemôžem začať chodiť do spoločnosti, pretože NEMÁM S KÝM VEĎ! Mne je už blbé aj niekam ísť, všade majú ľudia svoje partie, skupinky, čo by som tam aj robila. Preto sedím doma, mám kopu času a nič duchaplného nerobím. Nemám ani peniaze navyše, aby som sa prihlásila niekam. Ako to zmeniť?

beskyd

viem ze som to uz x krat pisal ale pokec nie je taky zly napad zase. ja som tam spoznal uzasnu zenu napriklad. netreba tam sice hladat kvalitu v noci na nejakej sexzoznamke ale v zasade to az taka tragedia neni urcite. je tam cez den/vecer kopec ludi a je to interaktivne narozdiel od inzeratov v zoznamkach na ktorych sa aj tak skor pobavis/polutujes inzerentov nez by si mala tendenciu niekomu odpisat:)

Pyrana206

pokec radšej ani neskusaj - na chat je to dobrá vec ale nikdy nevies ci to nieje nejaky narusenec
skus v skole, v tirede niekoho najst, urcite su tam ludia ktorý by sa s tebou radi kamošili,

jajka001_

co takto najst si niekoho cez net kto byva nablizku, aby ste sa mohli aj stretnut potom? mas nejake zaujmy nie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SAMOTÁRKA - Fórum - ZDRAVIE.sk