Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farebné šošovky ColorVUE

Aňuš

Nemám skúsenosť práve s týmito, ale myslím, že žiadne farebné šošovky dokonale neprekryjú prirodzenú farbu oka:) Prekryjú ti dúhovku na okrajoch, ale pri zreničke ti ostane drobný fliačik prirodzenej farby :)

A inak, tie, čo ste tu písali, že je to nemožné vložiť ich do oka - len treba prax :) Mne to tiež prvých pár dní nešlo, ale teraz (nosím šošovky asi polroka)si ich dokážem nasadiť aj v idúcom aute :DD

minna

jaaj baby, viem ako sa citite, pred par mesiacmi som zacala nosit normalne dioptricke sosovky - v optike som si skusobny par nasadila na prvy raz (ani neviem ako), ale doma to bol des - mozno na dvadsiatykrat sa mi to podarilo a to uz som bola s nervami v koncoch....

no nevykaslala som sa na to a po par dalsich pokusoch mi to islo lepsie a lepsie a teraz to je pre mna doslova minutova zalezitost (aj s oplachovanim sosoviek a puzdra :)) takze sa toho nebojte, zvladne to doslova kazdy, len si treba zvyknut na ten pocit ze sa ti daco blizi k oku, najlepsie je to skusat pred zrkadlom a pozerat donho, je to uplne jednoduche :)

a vyberanie je este lahsie ako vkladanie, len si sosovku posunies bruskom prsta smerom dole, akoby na sliznicu oka a tam uz sa lahucko vyberie dvoma prstami... ziadna veda, verte mi, to nech vas neodradi od akychkolvek sosoviek :)

1cokoladka1

Nápodobne.Raz som si jedny skúsila dať ale bolo to nemožné.Asi budem každý deň chodiť k očnému nech mi ich aplikuje :D

casanta

No kukla som aj ja tie sosovky, a vyzeraju niektore velmi dobre, lenze v zivote som sosovky nenosila, bala by som sa prvej aplikacie a tie ako to vybrat z oka..

noja

tiez som si myslela ze moje cierne oci neprekryju ziadne a div sa svete, kupila som jasne modre a oci su presne take jasne modre, vsetci na ne pozeraju. pozriem z akej stranky to bolo, uz si nepamatam, ale su pouzitelne az 1 rok, ale niekde maju aj s 2-rocnou expiraciou, ani neboli drahe

1cokoladka1

dakujem za radu :)Radšej sa pýtam lebo na fotky moc neverím.Jedny som si minule objednala pretože na fotkách mali ľudia krásne modré oči.Na mojich sa však ani náhodou nepodobali na modrú.Dobré krycie šošovky sa hľadajú ťažko :/...potom daj vedieť ako to so Softlens dopadlo :)

lavazza01

www.farebnesosovky.sk

to si kukni,daj si tam farebne šošovky,a tam maš fotky od uživatelov.. jak to vyzera je tam viac druhov tych ColorVue :)

Ale ja osobne mám ColorVue 3 Tones, farba Aqua, a hnedé oči by ti to na 1OO percent neprekrylo... kukni tieto
www.farebnesosovky.sk

Softlens natural colors :) tie sú skvelé, klikni na odkaz a choď nižšie tam je vidieť na fotkach od uživatelov, ako to vyzera a je to super, aj ja si ich plánujem kupiť :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farebné šošovky ColorVUE - Fórum - ZDRAVIE.sk