Čo by ste si pomysleli ?

821.k

Boze baby ja nerozumiem preco sa o takychto veciach s priatelmi/manzelmi neporozpravate...mohlo sa stat hocico mozno ho oklamali, mozno si naozaj myslel ze je to biele zlato mozno.....zbytocne polemizovat o tom co sa stalo..to najlepsie vie on.mozno si si to zle vysvetlila a nebol jeho ciel ta klamat.

skupan

Hej si zlatokopka,lebo ti vadi, ze Tvoj priatel ti zaklamal o blbej retiazke.Boze chlapi!!!Skuste si to precitat este raz a potom este raz a ked to pochopite tak reagujte s "radami".Ide o to, ze klame v malickosti-nejde o retiazku.Sama napisala, ze je to blba retiazka,ale ide o princip.Moja rada, skus zistit preco-mozno sa fakt len pomylil-aj ked pochybujem.Ale skor na Teba chcel asi urobit dojem,chlapi to asi beru podla seba, ze cim drahsi darcek tak tym viac dostanu od zeny:)A nazyvat Ta chamtivou mrchou-tak to je fakt sila-autor vyroku zrejme nepochopil o co ide.A drzala by som sa toho,ze ked klame pri takej banalnej veci,nebude mu robit problem klamat aj v inych-dolezitejsich veciach

miccra

...nedramatizuj...ono rodionované striebro vyzerá ako biele zlato...a chcel ti urobiť radosť...nabuduce mu povedz, že radšej pojdeš kupovať s ním...chlapi chápu veci uplne, a totálne inak ako ženy, a nie naschvál...ženy su z venuše a chlapi z marsu...a tak to má byť...

lost

Ano ano, striebro je na urovni 36USD za jednu uncu (31.1gramov). to bizuteria rozhodne nie je..

raz som tu spominal ze 30 to prejde "cobydup" a ze 50USD nebude nic nerealne..

to bolo striebro pod 20USD ;)

mataBB

tiez si myslim ze bol dopleteny...nie kazdy sa vyzna do takychto veci a poznam aj vela ludi, ktori ani nevedia, ze taketo veci su puncovane..a vacsinou chalani to nevedia-lebo sa o to ani nezaujimaju

a striebro nie je bizuteria!

lost

Hmm, ani neviete ake jednoduche je kupit zlate prstene za 2 eura (po zjednani ceny z 50 eur). Obcas aj za zuvacky! Jedine na AS Mlynske Nivy.
Staci cakat na autobus a nas agent si Vas uz najde.

almamater

Ja sa skôr prikláňam k názoru, že chlapec mohol byť poriadne dopletený. Možno v obchode vyberal z viacerých retiazok a nejak si zle zapamätal, čo ti nakoniec kúpil. Stavím sa, že napr. ani môj otec netuší rozdiel medzi bielym zlatom a striebrom a ani nevie, že biele zlato je niekoľkonásobne drahšie :) Nemyslím si, že by ho v zlatníctve oklamali, to by si snáď nedovolili.
Na druhej strane, ak to urobil zámerne, tak je to na zamyslenie. Tu teraz nejde o retiazky, ale o princíp, o klamstvo. Tak sa tu nerozčuľujte, že je zlatokopka a podobne, ona rieši inú vec.

[zruseny17]

tak len on sam vie preco to urobil...my o tom mozeme polemizovat donekonecna...takze bud sa s nim o tom porozpravas a povies mu ze ti je luto ze ta oklamal a ze sa mu budes bat dalej verit alebo to nechas tak...je to len medzi vami dvomi,v tomto ti tazko radit,lebo kazdy sme iny a kazdy z nas reaguje inak...co je pre niekoho vazna vec,inemu sa javi ako banalita-vid diskusia nizsie:)

klamalma

Nie sme spolu az tak krátko -8 mesiacov ale to ma potom fakt dosť málo pozná ked si myslel, že ma ohuri jedine retiazkou z bieleho zlata a ničím iným ...