Čo by ste si pomysleli ?

AdamKrt

Ze si Ta testuje, ci budes preverovat, aku to ma hodnotu. Je jasne, ze ked je niekto zlatokopka, tak taku to naserie. Pretoze je jedno, ci je to zo zlata, ci zo striebra. Mohol byt oklamany, lebo sa nevyzna, alebo to mohol spravit naschval, aby videl aka si, ako zareagujes.

Vidiet zlatokopku, co si dava ocenovat darceky, tak mozno mozes cakat aj krasnu kopacku do pozadia.... :)

AdamKrt

A co ked je to test ? Ked povies, ze si to zistovala, povie si - no, ta je na peniaze, este si to bola preverovat.

Ako sa hovori, darovanemu konovi na zuby nehlad... :)

pomarančita

hm zvlastne mozno sa len chcel pochlapit , ze na to ma ale skor ho oklamal predavajuci no naletel nevadi nie? :)

jajka001_

prid za nim s tym ze Vieš čo??? vraj to nie je biele zlato ale striebro, oklamali ťa, chod to reklamovat ! :)) co ti na toto povie, uvidis, ci ta klamal alebo nie
podla mna ano. pokial to nekupil z druhej ruky. ale myslim ze rozdiel je dost vidiet, nie?

klamalma

Noo lenže ja viem kde to kupovaal .. A pochybujem že vtej predajni ho oklamali .Skor mám pocit ,že mna chcel uviesť do toho , že to je zlato.

nathália08

tak mu to povedz,ved nič sa nedeje,
povedz mu miláčik,ale to nie je zlato-neoklamali ťa??od koho si to kúpil?
tak,jemne,opatrne.

neva

Tiež si myslím, že bol uvedený do omylu. Určite mu to povedz, že je to striebro a nie zlato, nech je v obraze. Možno poučenie do budúcnosti.

klamalma

Zvedavko ved to .. Som taká sklamaná alebo čo . Keby mi povie kupil som ti bižuteriu tak poviem fajn .. Ale načo mi povie táto retiazka je z bieleho zlata ked nie je . Možno si myslel že na to neprídem alebo čo .. Lenže ja neznášam,ked mi niekto klame do očíí !!!Ale zas ako mu to povedať,naznačiť aby sa neurazil alebo čo ..