Mam veľky problem s akne

jankaaaaaaaaa

vies vobec nieco o antikoncepcii?? chces ju uzivat do konca zivota?? diane 35 sa nesmie uzivat viac ako rok! je to najsilnejsia hak a zatazuje velmi telo! po vysadeni hak sa plet zhorsi este viac ako bola pred nasadenim. a skus si v kategorii "zenske choroby" tu na fore precitat co sa deje s telom zeny po vysadeni antikoncepcie.. ja by som ju uz nikdy nebrala

zuzííííík

je to normálne že v tomto veku máte akné, treba vydržat a o pár rokov vám zmizne. Viem, aké je to nepríjemné, ja som s tým mala tiež problémy, od 13 som chodila každý mesiac k zdravotnej kozmetičke a do do mojich 19. Mne tiež velmi pomohla antikoncepcia Diane 35, takže ak myslíte, chodte ku gynekologičke a povedzte jej svoj problém, tak to vyriešila aj moja kamarátka, hlavne si nečapte hocijaké somariny na tvár, poradte sa s koznou alebo kozmetičkou. Ja používam makeup Max FActor colour adapt a je velmi dobrý

Kikuliena

Ahoj..mam 16 rokov a trpím akné...robia sa mi dosť často hrčky ktoré sa zapália a pootm bolia..Niečo proti zaápalu alebo na zmiernenie akné nie je?Vyskúšala som už všetko možné ale nič nepomáha..prosim o nejakú radu :) Dakujem

Deeeniska

V prvom rade je nutné upraviť jedálniček. Vyvarovať sa mastných, pálivých jedál, pretože aj v tomto prípade platí že "som to, čo jem", samozrejme obmedziť cukry, jesť veľa ovocia a zeleniny, pomenej citrusov, pretože tie zhoršujú akné. Kúpiť si vitamínové doplnky so zinkom, ktoré vplývajú ako na pleť, rovnako aj na nechty a vlasy. Čo sa týka vonkajšej stránky, najlepšie je kúpiť si Vichy Normaderm, ten naozaj zmatní aj najmastnejšiu pleť. Ale hlavne treba mať trpezlivosť a výdrž, pretože žiadny prípravok ani zmena stravy sa neprejaví za deň-dva. Je to beh na dlhú trať.

dotko

Doporucujem prirodny bylinny produkt Tradicnej cinskej bylinnej mediciny ZHENG4 SKIN AKNE, starociami overenu a patentom chranenu recepturu.

Manduchaj

Ahojte som 30ročná žena ktorá trpí od 12 rokov akné...prešla som vážne všetkým od mastičiek, cez antibioka až po roacutane...jedine čo mi pomohlo bolo roacutane važne som rok nemala žiadne akne po vysadení sa mi pleť zhoršila oveľa viac. Bola som važne nešťastna bo to bola posledna šanca. V lekárni som objavila himalajsky čaj ktorý kombinujem - čaj na čistenie krvi a na čistenie jatier. Na začiatku som mala tvár oveľa horšiu stále sa mi zhoršovala ale potom po 2 mesiacoch nastala zmena. Hnisavé ustúpili a už som nebola taka mastna. Prestala som davať na seba makeup a tvár som si umyla len ked som sa sprchovala a to tak že som si ju len jemno oplachla. Mastim si ju len na noc univerzalnym kremom za 2e to je všetko...pijem ho stále a som štastna. Možno si poviete že robim reklamu na ten čaj. Ja to necham na vas bo som išla tou istou cestou a pri každom produkte som si hovorila to iste...je to všetko vnútorná zaležitost, čo jeme pijeme je jedno velke svinstvo takže sa snažte aj na to dohlieadať a je dôležité vylúčiť nečistoty z tela takže okrem čaju 2 l vody denne

Manduchaj

Ahojte som 30ročná žena ktorá trpí od 12 rokov akné...prešla som vážne všetkým od mastičiek, cez antibioka až po roacutane...jedine čo mi pomohlo bolo roacutane važne som rok nemala žiadne akne po vysadení sa mi pleť zhoršila oveľa viac. Bola som važne nešťastna bo to bola posledna šanca. V lekárni som objavila himalajsky čaj ktorý kombinujem - čaj na čistenie krvi a na čistenie jatier. Na začiatku som mala tvár oveľa horšiu stále sa mi zhoršovala ale potom po 2 mesiacoch nastala zmena. Hnisavé ustúpili a už som nebola taka mastna. Prestala som davať na seba makeup a tvár som si umyla len ked som sa sprchovala a to tak že som si ju len jemno oplachla. Mastim si ju len na noc univerzalnym kremom za 2e to je všetko...pijem ho stále a som štastna. Možno si poviete že robim reklamu na ten čaj. Ja to necham na vas bo som išla tou istou cestou a pri každom produkte som si hovorila to iste...je to všetko vnútorná zaležitost, čo jeme pijeme je jedno velke svinstvo takže sa snažte aj na to dohlieadať a je dôležité vylúčiť nečistoty z tela takže okrem čaju 2 l vody denne

marinka_999

ahojte...ja som tiež trpela akné. A prežila som si s tým trápením svoje - tak ako asi každí :) nebudem sme rozpisovať, že som vyskúšala 100000 krémikov od značkových/ drahých až po lacné, ktoré dostanete v každej drogérii. Trápilo ma to že človek je už na VŠ a máte stále akné - tak som sa rozhodla zainvestovať a kupila som si lampu BeatutyLite BL100 za 120 euro. Je to dosť penazí ale oplatilo sa. Svetim si s tým každý den a akné je o 80% dole!!! fakt možem sa pridať k tým čo takéto lampy ( kadže na trhu ich je dosť) pomohli. Tak moj názor je taký, že ak vám už faaakt nič nepomáha skúste si nejakú lampu kúpiť alebo skúste navštíviť nejaký kozmetický salón kde ponukajú takúto svetelnú terapiu. paaaa a kto chce napíšte mi..

medickka

Vlastik, no ja som medicka a urcite viem, ze na medine sa bakalarka nepise, lebo medina je spojeny 1 a 2 stupen vysokoskolskeho studia, takze reklamu chod robit niekam inam

Vlastik

Ahojte,

Od puberty som mal problém s akné asi ako každý kto číta túto dikusiu. Priateľka mi z česka doniesla na meniny prípravok na akné z tradičnej čínskej medicíny , že jej spolubyvajúcej to pomohlo.
Keďže študujem medicínu tak som tomu spočiatku neveril, ale priateľka ma našťastie dokopala k tomu aby som to použil a som jej nesmierne vďačný. Vyrážky mi takmer úplne zmizli. Rozhodol som sa preto napísať svoju bakalársku prácu na tému akné, príčiny a možnosti eliminácie. Môžem odporúčiť každému kto má takéto problémy aby vyskúšal túto možnosť. Dá sa to u nás kúpiť aj cez internet ak si dáte do googlu zheng 4 akne tak sa dostanete na ich stránku.