Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam veľky problem s akne

lietavica

Mne sa osvedčili cédrové výrobky, najmä mydlo skrab, mydlo šampón a cédrový olej na noc. Môže byť aj s rakytníkom, ktorý je hojivý a rýchlo regeneruje pokožku.
Nič úžasnejšie som doteraz nenašla.
V čistej bio kvalite zo sibírskych lesov.
www.biolevel.eu

lietavica

príčinou akne sú nesprávne stravovacie návyky a hormonálna nerovnováha najmä v puberte.
Mliečne výrobky, rafinovaný cukor a biela múka sa podpíšu markantne na tvári.
Nedostatok vitamínov a minerálov z prirodzených zdrojov.
Doporučujem "živé" orechové a semiačkové pasty raw food, ktoré veľmi úspešne zabojujú s akne.
Pre chlapcov tekvicová určite a pre dievčatá napr. čokoládovo lieskovcová, alebo ľanová. Je ich 16, výber je veľký a všetky sú neuveriteľne chutné a hlavne zdravé. Budujú krásne vlasy, čistú pleť a pevné nechty.
čítajte na www.biolevel.eu

zuzi74

Peto gratulujem:-) Uprimne ma tesi, ze si sem pridal svoj pozitvny vysledok s akne a dufam, ze si ho precita vela ludi, ktori maju podobny problem. Suhlasim s Tebou, ze davat kopec penazi za hormonalne kozne kremy, ktore aj tak vela toho nevyriesia a este viac vysusia a znicia plet je nezmysel.
Inak zrovna dnes som sa o takomtom nejakom mydle docitala na nete:-) Ja sama s akne problemy nemam, mala som iba kedysi davnejsie v mladosti, ale co sa tyka samotnych olejov, su pre mna neprekonatelne. Taky konopny olej uzivam vnutorne, moja mama si nim potiera plet a velmi si ho chvali, olivovy, arganovy a mandlovy olej pouzivam pravidelne do kupela a na plet. Mam vyskusane aj rozne ine za studena lisovane oleje a pokozka je z nich velmi jemna, hydratovana a rozjasnena. Niet viac co k tomu dodat.

Peťo556

Ahojte. Mám 28 rokov a cca od 18 rokov ma trápi akné. Počas 10 ročného boja som prestriedal asi 4 kožné lekárky a vyskúšal som mnoho prípravkov. Niekedy to bolo lepšie, niekedy horšie, niečo chvíľu pomohlo, niečo ani toľko atď. Minul som už kopu peňazí. No nedávno nastal prekvapujúci zvrat! U jednej kamarátky som videl nejaké čierne prírodné mydlo s aktívnym uhlím, volalo sa že Eben. Ona nemá extra problémy s akné ale povedala mi,že má od neho veľmi peknú pokožku, a že ho mám skúsiť. Tak som si mydlo objednal za 3,90 €. Bral som to len ako taký lacný doplnok pre komplexnú starostlivosť o moju strašnú tvár. Začal som ho každý večer používať pri umývaní tváre a normálne som si začal asi po týždni všímať,že mám tvár menej mastnú, a že akné sa mi rýchlejšie hojí... Tak som začal experimentovať :) Každý večer som si na navlhčenú tvár hojne naniesol toto mydlo a použil som ho ako masku na tvár. Niekedy si ho nechám na tvári aj hodinu a až potom ho zmyjem. Keď je čas tak aj ráno aspoň na 10 minút. Dnes už prakticky nepoužívam nič iné len toto mydlo a denný krém (tiež prírodný - od happyskin). Akné sa mi takmer úplne zredukovalo, občas sa niečo objaví, ale to je zanedbateľné. A to všetko za 3,90 € mesačne, toľko mi totiž mydlo vydrží. Preštudoval som si, a to mydlo je vlastne kombináciou čajovníkového, konopného a olivového oleja s aktívnym uhlím a kozím mliekom. Vraj najlepšia možná kombinácia na akné. Nie som z tých čo vypisujú do diskusií ale o túto moju skúsenosť sa chcem podeliť všade kde sa dá, lebo mi urobila obrovskú radosť a chcem poukázať hlavne na to, že liečenie akné vôbec nie je o drahých prípravkoch. Neviem, že či je mydlo Eben v obchodoch ale ja si ho kupujem cez net, vždy naraz 2 ks tu: happyskin.sk

Dúfam, že aj Vám takto pomôže a nezabudnite: treba používať každý deň ako masku (čím dlhšie bude na tvári tým lepšie. Nie len na umytie a opláchnutie (to len keď nemáte čas). Tak Vám držím palce! :)

Peťo

ciaobella1988

Ja som mala samé hrbolce na čele aj hnisave plus biele bodky zapalene vyrazky.no hroza a des...skúšala som internetove rady ako gafrova mast s ichtamolom...pityol...tea tree...citron...sirove mydlo...kawar bahenne mydlo...zubna pasta...no nepomohlo nic ba to bolo este horsie...isla som s tym ku koznej a ta mi to pobehala dusikom vraj sa to rychlejsie vysusi.a predpisala mi (da sa to kupit aj bez predpisu) Daliborov tzv.zinkova voda na čistenie pleti co rozpusta tukove hlavicky dalej salycilovy lieh 1% na cistenie do hlbky pleti tiez vysusa a vraj pokial chcem tak effaclar duo od la roche posay...a na predpis zineryt...necakala som vysledky no toto mi pomohlo mam peknu plet a ziadnu vyrazku a ten effaclar mi odstranuje aj tie flaky po akne....ale tak zasa mne pomohlo inemu nemusi...kazdy je iny...a takto trubky z avonu mi robili test pleti a vrqj mam zmiesanu plet a podla dermatologicky mam mastnu citlivu plet....ten salicylovy lieh sa da aj 2% kupit...nieco ako chem peeling akurat to nie je take nebezpecne

MichaelaMK

Ahojte! :-)

Volam sa Miška, zacala som podnikat a teraz je zo mna nezavysla kozmeticka poradkyna Mary Kay! Dovody mojho podnikania v Mary Kay vysvetlim strucne. Boli casy kedy som sa hanbila ist von bez make upu co i len vyniest smeti. Bojovala som s akne od mojej puberty a vyskusala som dermatologov, rôzne kozmeticke pripravky, ktore mi plet nevyliecili ale iba zhorsili pretoze som nevedela ako ich pouzivat, nevedela som ako funguje pleť a ako sa o plet ma spravne starat. Zacala som pouzivat kozmetiku Mary Kay, vyliecila som si problematicku pleť a teraz to posuvam dalej a pomaham ženám a dievcatam s rovnakym problemom. Takze baby ak mate otazky kludne sa pytajte som tu pre vas! :-)

x_matha_x

Ahojte ak by mal niekto zaujem ja mam od cannadermu pletovu vodu aj krem, vyslo ma to dokopy 15e ... z obydvoch som minula max. stvrtku .. pomohlo mi to naozaj to ma nieco do seba to konoope :-) .. ak mate zaujem mozte mi napisat na martina.besse@gmail.com a dohodneme sa aj na cene samozrejme ..:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam veľky problem s akne - Fórum - ZDRAVIE.sk