Mam veľky problem s akne

moje

Prosim ta RNG, mas nejake skusenosti s koznou chorobou perioralna dermatitida, lebo sa jej uz rok nemozem striast. Su to take vyrazocky malicke iba v okoli ust. Na gastroenterologii som bola,robili mi aj sondu, traviaci system mam vporiadku, aj kcne, aj zubne, uz neviem co viac vyskusat.

RNG

Akne pochadzaju z vnutra, Tato tema bola preberana viackrat
Opakujem:
Vyhybat sa znicenym tukom(hydrogenizovane=stuzene rastlinne oleje, vyprazane jedla, kava,kakao a cokolada=prazenim znicene tuky) velkemu mnoztvu bielkovin anraz(znizit maso, strukoviny, syry)= dat moznost telu stravit bielkoviny dokonale, inac velke bielkovinne ciastocky v tele sa snazi telo vyhodit, tak ako aj spalene tuky.
Viac surovej zeleniny, kvoli enzymom. Pripadne si precistit telo enzymatickou kurou
Morske ryby a rastliny

jajaa

luba chcela by som sa opytat ci si mala akne v takej forme ze si mala cervene zapalene hrce..pretoze to je moj pripad..tak ci ma zmysel vobec ten ERYFLUID pouzivat dakujem

kikus

Daniuska vravi dobre co vravi.. vsetci si to poriadne precitajte.. a este jedna rada..POZOR kto pouziva ERYFLUID,AKNEMYCIN a pod..su to ATB, ktore pod vplyvom UVA/UVB ziarenia vyvolavaju alergie na pokozke..cize sa Vam to este zhorsi!! Tak pozor na SOLARIA A OPALOVANIE SA!!
A predovsetkym uzivajte probiotika, vit.B, pite cistiace caje.. To je to naj!!! Drzim palce.. :)

alig

ahoj chcem sa opytat ten eryfluid je antibiotika?lebo mne kozna predpisala aknemycin co ej antibiotika a zacala som to pouzivat lebo mam uhrovitu plet a zacali sa mi niektore aj zapalovat a moj najvacsi problem este k tomu ze arda si rypem do ksichtu hruzaaa musim prestat.

luba

Už nemám vyrážky!!!Kožná mi predpísala ERYFLUID a za 2 týždne mi chrasty a červené vyrážky zmizli.Zostalo mi len pár jazvičiek.

lili.b

Ahojte,chcem sa opýtat ci mate niekto skusenosti s laserovou liecbou akne.Ako dlho to trva,kolko to stojí a bolí to?Diki moc

brunuska

nepomozu vam ziadne kremiky-telo treba dat dokopy z vnutra-zinok ako tu spomenula miniga je velmi dobry-zbavovat telo toxinov-zihlavovy caj... pomaha aj drozdie-papat pomazanku drozdovu,polievku...vitamin B...je toho vela.