Mam veľky problem s akne

MichaelaMK

Ahojte! :-)

Volam sa Miška, zacala som podnikat a teraz je zo mna nezavysla kozmeticka poradkyna Mary Kay! Dovody mojho podnikania v Mary Kay vysvetlim strucne. Boli casy kedy som sa hanbila ist von bez make upu co i len vyniest smeti. Bojovala som s akne od mojej puberty a vyskusala som dermatologov, rôzne kozmeticke pripravky, ktore mi plet nevyliecili ale iba zhorsili pretoze som nevedela ako ich pouzivat, nevedela som ako funguje pleť a ako sa o plet ma spravne starat. Zacala som pouzivat kozmetiku Mary Kay, vyliecila som si problematicku pleť a teraz to posuvam dalej a pomaham ženám a dievcatam s rovnakym problemom. Takze baby ak mate otazky kludne sa pytajte som tu pre vas! :-)

x_matha_x

Ahojte ak by mal niekto zaujem ja mam od cannadermu pletovu vodu aj krem, vyslo ma to dokopy 15e ... z obydvoch som minula max. stvrtku .. pomohlo mi to naozaj to ma nieco do seba to konoope :-) .. ak mate zaujem mozte mi napisat na martina.besse@gmail.com a dohodneme sa aj na cene samozrejme ..:-)

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ... a ako tu už bolo spomenuté veľa piť, žihľavový čaj a veľa vitamínov ... a NEVYTLÁČAŤ!!!

zuzik47

ahoj..ja som za celú pubertu nemala problém s akné, iba čo sa mi občas dáka vyrážka vyhodila. Ale teraz v dvadsiatke, kedy by som mala mať už hormóny v "pohode", tak som chytila dosť ťažkú formu akné. Skúšala som všetko možné aj nemožné. Investovala som veľa peňazí fo Biodermy od ktorej som očakávala strašne veľa podľa recenzií, ale nepomohlo mi to vôbec! Vôbec mi to neliečilo. Potom som zas investovala do laseru, ktorý mi vyliečil vyrážky na jednom mieste a tie sa potom presunuli na iné miesto (našlo si to cestu von) :D . Až asi pred týždňom som bola v lekárni a chcela som si kúpiť aknepur (zásyp na akné), ale lekárnička mi povedala, že to nie je dobré z toho hľadiska, že na povrchu mi to síce vyrážku vysuší, ale pod povrchom ostane. Následne mi odporučila konopnú kozmetiku CUTISHELP. Keďže som už neverila nijakej kozmetike a nemala som chuť investovať zas do niečoho nového, tak som si kúpila iba nočný krém. Prvé štyri dni som používala iba ten krém, potom som si kúpila aj denný a čistiacu emulziu, pretože ono to fakt začalo pomáhať!! po zakúpení som si aj čítala mnoho diskusií o CUTISHELP a dočítala som sa iba same kladné recenzie. Už hneď po prvom použití sa mi to začalo všetko "drať" von a rýchlo sa hojiť. Používam to týždeň a moja pleť sa zázrakom a rýchlo dáva dokopy!!! Som nadšená a odporúčam všetkým!!! len sa netreba zľaknúť prvotného zhoršenia, rýchlo sa to potom lepší. Tak držím palce ;)

majuska_585

Mám 15 rokov a tiež mám dosť veľký problém s akné. Myslím, strava, má vplyv na tvorenie akné, určite áno. Keď jem čokoládu, na ďaľší deň som celá vyhádzaná. Niektorí ste tu písali, že krémy a také hlúposti nepomáhajú, ale ja môžem povedať, že mne dosť pomáha krém Bioderma AKN a čistiaca vodička na tvár tiež Bioderma AKN. Každý večer si poiadne vyčistím tvár a na ďaľší deň ráno, ju mám uplne hladkú a pupáky, ktoré boli deň pred tým, ja to mu hovorím "nedozreté" na ďalší deň sú hnisavé a dajú sa vytlačiť.
Ešte len pred mesiacom som začala používať tento krém a je naozaj super. Ovela horšie je keď sa vám sama mastí pleť. A teda, ešte, vždy ako si vytlačíte pupáky, aj keď ste namalovaní(teda vy, dievčatá), odmalujte sa a vyčistite si tvár! Pretože inak sa akné dosť prenáša po celom xsichte :) Dúfam, že som vám aspoň trošku pomohla :)

chempeeling

Chemický peeling na domáce použitie. Lieči akné, pigmentové škvrny, jazvičky, mastnú pleť, rozšírené póry, vrásky, oživuje rozžiari pleť. Pozri eshop www.stalekrasna.sk
tiež tu nájdeš prírodné krémy, ktoré neucpávajú póry.

janka-85

Ahojte :) tiež som bohužial jedna z vas ktoru hrozne trapia akne .. mam 15 rokov..viem že je to tým že som v puberte ale trapi ma ked niektore dievčata akne nemaju..neviem si s tym poradiť už som skušala všetko aj kožnu ..nič mi nepomáha..každy sa s tym musi zmieriť :) ale viem že z toho vyrastiem a takyto problem už nebudem mať ale chcela bi som poradiť čo mi v poslednom čase začalo pomáhať .. : zistila som že mi velmi škodi čokolada a čokoladove sladkosti čiže tie som vynechala ale raz za čas si dám kedže sladkemu nemožem odolať.. takže vynechať čokoladu kupila som si repikovy a žihlavovy čaj :) žihlavovy čaj velmi dobre prečistuje organizmus ale netreba to s nim preňahať ..jeden krat za deň stači..ked som si dala 2 3 krat denne žihlavovy čaj velmi mi začalo byvať ťažko od žaludka až na zvracanie takže pijem len krat denne potom si niekedy dam aj repikovy čaj udržiava zdravu pokožku :) dalej som si kupila v lekarni detský doplnok a vola sa CHILDREN DOPHILUS tiež pomaha pri akoznych problemoch a použivam dalši vyživovy doplnok je tam 120 tabliet.. vapnik -horčik-zinok .. tvar si rano a večer dokladne umyjem a potom sa už s ňou nepaprem ..baby žiadne blbosti z drogerie ..to vynechajte nepomaha to priam to škodi su tam latky ktore tvar ešte viac zhoršuju a ešte viac sa vyhadžete ako ste boli ..vlastna skusenosť myslim že to viete aj same .. a ked je treba raz za čas ale naozaj len raz za čas pupačiky ktore treba vytlačiť potom tvar oplachnut vodou a nechať tak žiadne vodičky.. všimla som si trošku zmenu na tej tvary :) a tvar mam naozaj čistejšiu určite vyskušajte :)