Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam veľky problem s akne

bingham

Dr...no to je zaujimave...pretoze poznam ludi co roaccutane uzivali...uplne sa zbavili akne(malu doslova cistu plet)....a ziadne nasledky...

ale viem o ludoch ktori sa chceli zabit preto...lebo mal tazke akne...a uplne zly spolocensky zivot...

jankaaaaaaaaa

dr: a co ze si zdravotna sestra? akne nieje sposobene stravou, ano do masa sa pridavaj u hormony, ale aj keby to clovek vylucil, tak akne sa tvorit jednoducho neprestane, ak ma clovek naruseny hormonalny system v tele, bezohladu nato, ci konzumuje nezdrave potraviny alebo nie
neviem kolko ludi sa zabiulo a enviem ci vobec existuje nejaka statistika, ale pravda je taka, ze roaccutane je jediny ucinny liek na akne s trvalym ucinkom vo vacsine pripadov

Dr.

Bingham,, roaccutane je to najvacsie svinstvo ake len moze byt! Je to len zdravotny prieemysel,na tom sa zaraba,necital si ake to ma side effects?,,,kolko ludi sa koli tomu zabilo,taak nepis hluposti ze roaccutane je naj

bingham

Dr...zle hovoris...ludia trpeli akne...aj v minulosti...a tak dal...

najlepsie a spolahlivo vylieci akne roaccutane

Dr.

Jankaaaa,presne tak,su to hormony lenze, preco si myslis ze su neni ok?? Preco je tam ta nerovnovaha?pretoze sa uz do vela jedal pridavaju hormony a vseliake somariny,ktore robia tvojim hormonom len neplechu...najhorsie co moze byt je sa dopovat liekmi,,viem o com hovorim,som zdravotna sestra.

Dr.

Jankaaaa,presne tak,su to hormony lenze, preco si myslis ze su neni ok?? Preco je tam ta nerovnovaha?pretoze sa uz do vela jedal pridavaju hormony a vseliake somariny,ktore robia tvojim hormonom len neplechu...najhorsie co moze byt je sa dopovat liekmi,,viem o com hovorim,som zdravotna sestra.

simka111

asi sa to da ovplyvniť len hormonálnymi liekmi a ja nič take nechcem, pchať do seba nejaké svinst o, čo dá do poriadku pleť a pokazí niečo iné...
Poznám veľa dievčat ktoré berú antikoncepciu, ale ja by som ju nikdy nebrala...
Hoci asi by mi to pomohlo.

jankaaaaaaaaa

ziadna strava akne nevylieci, aj ked zlepsi stav pleti, ale akne sa neprestane tvorit,. pretoze akne je sposobovane hormonmi a hormonalnou nerovnovahou v tele. a to sa jedlom ovyplvnit neda

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam veľky problem s akne - Fórum - ZDRAVIE.sk