Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam veľky problem s akne

kokoska947

ahojte....mala by som jednu otazku...prave koncim liecu roaccutane-om, a chcela by som zasa nasadit skinoren krem, na udrzanie..mate s tym niekto skusenosti?? myslite,ze je to vhodne,nie je moc agresivny na tu plet teraz? a ak ano,tak v kombinacii s cim?? kozna mi k nemu kedysi daval cyteal mydlo,ale to sa mi zda moc egresivne,je urceny aj na vselijake plesnive hnaty...ale co ine?:( moze sa kombinovat napriklad s biodermou? nechcme tu plet moc vysusit,ale mam pocit ze hydratacne veci mi zatial tiez netreba....ta pelt je teraz uplne normalna,nesupe sa,ani nemam xicht jak olejom poliaty...sem tam as spravi pupacik,ostalo par fliacikov a jazviciek,proste taky priemer....a nevim co delat:( poradite niekto??? ked tak aj nieco ine ako skinoren,ak mate dobry tip....

wienetta

Ak máte niekto v pláne kupovať krém na akné od La Roche - Effaclar K 30ml, tak ja mám jeden na predaj samozrejme za nižšiu cenu ako v lekárni. Použila som ho len 3x. Ak by mal niekto záujem napíšte.

matej88

Zdravim, ma tu niekto skusenosti s Avene Diacneal-mal by pomahat odstranit cierne bodky. Myslite/resp. mate skusenosti ci to zabera i na tie uzavrete biele komedony.

Pripadne mate niekto ine pripravky, pripadne rady ako sa ich zbavit alebo aspon vo velkej miere obmedzit.

Aj ked idem na hlbkove cistenie(na striedacku s fotodynamickou terapiou), tak uz po par dnoch sa to vracia do takeho stavu ako keby ziadne cistenie neprebehlo.

Nejaka rada co by zabranilo ich vzniku a tie existujuce nejak rozpustilo.

blueberry

Viem že väčšina z vás nadáva na prostriedky z lekární, ale mne pomohol Eucerin - zelený píling. A ešte aj Nivea Young pleťová voda bola zo začiatku dobrá, teraz už až tak neúčinkuje ale nerobí pupáky a sťahuje póry. A ešte aj Bioderma má dobrú pleťovú vodu z radu na akné.

jajulliena

Ahojte,
ja mám skúsenosť, dobrú skúsenosť so silver kozmetikou - je antibakterialna a veľmi dobre čistí pleť hlavne kombinácia umyvacia emulzia + kremik. Pri hlbokej forme akne treba uživať aj niečo na prečistenie.... ak mate zaujem o viac info prípadne kontakt na osobu, ktorá vám o tom viac povie napíšte na lilihviezda@azet.sk - ja som s jej odporučenými produktami nesmierne spokojná

RNG

Zamorenie znicenymi olejami, ktore sa telo snazi vyhodit cez kozu a tie tym ze vyschnu zapchaju mazove kanaliky=acne je dlhodoby problem zamorovania, ktory sa neda vyriesit rychlo a zvonku
Pomoze okamzite prestat jest priemyselne vyrobky s tymi znicenymi olejami a denaturovanymi bielkovinami, prejst na hodne zelenin a precistovat si dlhodobo telo silnymi enzymami a roznymi zelenymi od toho mnohorocneho zamorenia. Vysledky sa ukazu postupne az po odmoreni, co trva aj niekolko rokov

Vsetky ostatne "zazracne" riesenia su podvod a nanajvys stlmia na cas vylucovanie mazov cim sa telo este viac zamori.

AleXXandra

Aj ja mám dost velky problem z akne , uz pomerne dlho ale vždy to bolo len taka mierna forma a nič som si z toho nerobila ale ked sa mi raz v decembri maximalne zhorsilo tak uz ma to zacalo aj poriadne srat. Mam posiate celo a lica ani nevravim vyzeram ako strasiak a uz sa hanbim aj vyjst na ulicu. Mam take vazne akne uz asi 2 roky a pouzivala som zynerit skinoren duacal gel ci ako sa to vola diferinne rozne maste , aj mydlo na akne a potom som zacala aj jest zdravo pit caje jest zinok aj repik som skusala dokonca aj urinoterapiu ja som schopna uz urobi cokolvek ! vsetyk tieto veci mi pomohli docasne alebo tak na 70% ale nikdy nie tak aby som sa mohla pysit cistou pletou ...mam jazvy flaky a to všetko ma neskutočne ubija dennodennne sa trapim a nejde to inak :/ uz s tym nechcem zit lebo kto nemal akne ani si nedokaze predstavit co to urobi so sebavedomim ! som zufala

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam veľky problem s akne - Fórum - ZDRAVIE.sk