Mam veľky problem s akne

Dr.

Jankaaaa,presne tak,su to hormony lenze, preco si myslis ze su neni ok?? Preco je tam ta nerovnovaha?pretoze sa uz do vela jedal pridavaju hormony a vseliake somariny,ktore robia tvojim hormonom len neplechu...najhorsie co moze byt je sa dopovat liekmi,,viem o com hovorim,som zdravotna sestra.

Dr.

Jankaaaa,presne tak,su to hormony lenze, preco si myslis ze su neni ok?? Preco je tam ta nerovnovaha?pretoze sa uz do vela jedal pridavaju hormony a vseliake somariny,ktore robia tvojim hormonom len neplechu...najhorsie co moze byt je sa dopovat liekmi,,viem o com hovorim,som zdravotna sestra.

simka111

asi sa to da ovplyvniť len hormonálnymi liekmi a ja nič take nechcem, pchať do seba nejaké svinst o, čo dá do poriadku pleť a pokazí niečo iné...
Poznám veľa dievčat ktoré berú antikoncepciu, ale ja by som ju nikdy nebrala...
Hoci asi by mi to pomohlo.

jankaaaaaaaaa

ziadna strava akne nevylieci, aj ked zlepsi stav pleti, ale akne sa neprestane tvorit,. pretoze akne je sposobovane hormonmi a hormonalnou nerovnovahou v tele. a to sa jedlom ovyplvnit neda

Dr.

Kedy ludom konecne dojde ze hlavny problem spociva vo vnutri? Ziadne maste to dokonola neviriesia.treba sa zdravo stravovat,jest vela zeleniny,nejest cukor,procesovane jedla,bielu muku vyradit!,,robiy si ovocno,zeleninove stavy,nejest mlieko a maso,,,vsetko to ma hormony ktore,niesu dobre pre nas ludi,,,skuste papat ovocie a zeleninu 2 tyzdne ,,plet sa vam krasne vycisti,netreba to prehanat s kozmetickymi pripravkami,,,ked tak,tak vitamin e je velmi dobry si natret na plet,,olivovym olejom sa odlicit,,,a este ttreba pit vela vody,cvicit,a nezaoberat sa tym akne stale,,,dajte tej pleti odddychnut,ona vie co ma robit

ss11

pocuvajte urcite ste poculi ze sportova aktivita napomaha k liecbe akne.. skuste si zabehnut vonku tie 3km aspon 2 krat za tyzden.. celkom vam to zredukuje akne..

nati41

ja osobne doporucujem syrove mydlo a masticku Avene TriAcneal, je to novinka a dost dobra len cenovo drahsia :)

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: html.expresso.me

lulanka

Ahojte, mne na akne velmi pomohli produkty radu Eucerin pre problematicku a aknoznu plet(hlbkovo cistiaci gel, pletova voda a hydratacny krem). Pouzivam to asi 10 dni a plet sa mi vyrazne zlepšila.

zuzííííík

ja som tú antikoncepciu myslela už fakt pre súrne prípady, ja som ju brala 4 roky a 2 roky už neberiem žiadnu a u mna sa neobjavili žiadne negatívne účinky, každé telo je iné, samozrejme som nemyslela to tak, aby každá automaticky išla si predpísat tabletky- ale len tí, ktorí to už fakt majú škaredé, bolestivé, hnisavé a nič iné už nevyskúšali... V prvom rade radím si upravit stravu, nejest korenisté, čokolády, slané vo velkom množstve, poradit sa s odborníkom a nekupovat vodičky ktoré vidíte v reklame aj ked napr. je tam napísané, že je to napr. na mastnú plet, a vy ste presvedčení, že ju máte, pretože vám nemusí sadnút. Ja som si tiež objednala nejakú masku z orifleamu bola som presvedčená že mi je dobrá a nie. Kamarátka v živote nebola u kozmetičky, kupovala vodičky od Garnieru, Vichy, a pritom si zle odhadla typ pleti. Bola presvedčená že má suchú plet. Až kozmetička jej poradila že ano má suchú,ale tým, že používala nesprávne prípravky si ju zničila, odumreli jej neviem aké bunky a tým padom aj percento vody ktoré má pokožka obsahovat je u nej miminálne ..