Ovulacia,plodnost.

Príspevok v téme: Ovulacia,plodnost.
Nikolka_nechapem2

Ahojte.Mam 20 rokov,sexualnym zivotom zijem 5 rokov.Dodnes som este nebola tehotna,neberiem antikoncepciu a nie vzdy som pri tom pouzila kondom a casto to skoncilo vo mne(spermie).Nerozumiem,ze preco som neotehotnela,nehovorim,ze som sa o to snazila ale je mi to cudne.Mala som iba stastie?Myslim si,ze viem otehotiet tazko alebo som neplodna.Ku gynekologovi s touto otazkou sa bojim ist,pretoze neviem co sa dozviem.Teraz mam vazny vztah,zacala som brat antikoncepciu,pretoze ak spolu ostaneme,tak dieta chceme mat planovane ale po svadbe.Ale rozpravali sme sa spolu o tomto a on povedal,ze ak by som nevedela otehotniet,cize by som bola nepodna,tak nema problem si dieta adoptovat.On plodny je,pretoze predtym jednu zenu priviedol do druheho stavu,ale na pricine bol alkohol.Ale to dieta si dala zobrat.Vedeli by ste mi poradit,ze ako sa da zistit ci som plodna bez toho aby som navstivila gynekologa?Da sa to vobec?Nevsimla som si na sebe ziadne znamky,ze by so mnou nieco nepolo v poriadku.Dik za rady

cecilka122

ahoj Nikolka :) a ty vobec nežiarliš na priateľa? Ja ti poviem tak ja by som nebola s takým ktorý už má rodinu lebo s toho budú vždy len hádky ak tie deti sú jeho tak na nich bude musiet platit a nikdy nebudete mat pokoj (ale toto je moj nazor neber to v zlom)
tá gulička čo si si nahmatala je krčok maternice :) tak sa nemusiš ničoho obávat :) je to v poriadku

Nikolka_nechapem2

Mam taku zvlastnu otazku,niesom expertka v zenskom tele a preto sa chcem opytat,ze ked si dam prst do posvy tak si na lavej strane viem nahmatat taku stredne velku gulu ktora ma taky otvor.Je to cast kam putuje spermia?Myslim si!Poradte.Moj partner mi opisal zensky organ ale aj tak nechapem.On ked mi tam da prst tak este ani raz nepovedal,ze tam dole je nieco v neporiadku.Neviem...Dik za odpovede.Viete co mam na mysli,viete co to je?Bola som uz u gynekologa ten vravel,ze je vsetko ok.A cysty nemam.

Nikolka_nechapem2

Ahojte.Mam taky maly problem,bola by som rada kedy ste my poradili,napisali svoj nazor.Mam priatela,sme spolu uz piaty mesiac.Predomnou nemal vazny vztah uz dlho.Ale je zenaty s jednou zenou ktora ma dve deti,ozenil sa s nou iba kvoli tomu aby dostal papiere pretoze nepochadza z Europy.Je s nou zenaty uz stvrty rok.Povedal mi,ze s nou mal sex predtym.Ale ako mna spoznal,tak uz rok s nou nespal predtym.Maju spolu kontakt,smsky ktore mu posiela som citala ale nic take tam nieje preco by som mala ziarlit.Ona o mne nevie,pretoze keby vedela tak by ziarlila,pretoze ona ho lubi-jednosmerna laska-neopätovana,a zacala by robit zbytocne problemy a on by nemusel dostat papiere.Nebyvali spolu,zili a ziju oddelene.Ale uz rok uplynul od toho ako podala rozvod.Este 3 mesiace a budu rozvedeny.On sa k nej sprava celkom normalne ako ku kamaratke.Bola tu zoparkrat,cize ja som tu nebola u nas doma a moje veci boli schovane.Myslela som si,ze sa s nou vyspal,a ja som len jeho hracka,ale ked som prisla domov,tak nic k tomu nenaznacovalo.On sa s nou nestretava,to viem naisto.Pretoze z prace chodi domov nacas.A sam von nechodi.Myslim,ze som zbytocne dost ziarliva.A telefonuje s nou predomnou o beznych veciach,najcastejsie o uradoch a papierovackach.Povedal,ze este 3 mesiace a vsetko toto trapenie sa skonci,ze mam byt trpezliva a nemam ziarlit pretoze ma lubi.On je dospeli muz ma 32 rokov,tak vie o zivote svoje.Ja mam tiez svoje chyby,vela krat mu pripominam minulost a zeny ktore mal a tak.On mne to nerobi.Som hnusoba,viem.Viem,ze mu niesom lahostajna a,ze ma lubi.Ale od zivota som dodnes dostala dost krat podpasovky,sklamanie,bolest,klamstvo,nedovera atd.Myslim,ze raz zacnem pisat knihu o svojom zivote,mam ho skutocne pestry na to ze mam 20 rokov,skutocne som toho zazila az az.Zle i dobre.A vzdy som si musela poradit sama a spolahnut sa na seba.Bojovala som zo zivotom dost doteraz.Chcem uz konecne pokoj,klud.Harmoniu a lasku vo svojom zivote,partnera ktory ma vie lubit taku aka som.Neviem co bude dalej,dam vam vediet.Dufam,ze mi osud dopraje trochu stastia,neziadam vela.Dakujem za nazory,rady,pripomienky.Pa Nikolka_nechapem2

Nikolka_nechapem2

Ahojte!Potrebujem surne pomoc,radu.Nechapem,co sa deje.

Som s priatelom uz piaty mesiac a rozhodla som sa brat antikoncepciu,uz som ju zacala brat,balenie obsahuje 21 tabliet a potom nasleduje 7 dnova pauza.Prvu tabletku som uzila v prvy den menstruacie 26.02.2011,tak to bolo napisane v navode.Mala som normalnu 5 dnovu menstruaciu bez bolesti od 26.2. - 2.3. Pocas menstruacie som nemala sex.Po skonceni menstruacie ma zacali boliet prsia a dnes som mala sex s priatelom 5.3.2011.A po sexe som si vsimla ze na spodnom pradle je krv,cize som zacala znova krvacat ako pri menzese.Co to znamena?Je to normalne?Co mam robit?Mam si robit starosti alebo ich mam zbytocne?Su to normalne vykyvy pri zacati uzivania antikoncepcie?Poradte mi prosim!Nikola Vopred Vam dakujem za rady...pa

Nikolka_nechapem2

Ahojte!Potrebujem surne pomoc,radu.Nechapem,co sa deje.

Som s priatelom uz piaty mesiac a rozhodla som sa brat antikoncepciu,uz som ju zacala brat,balenie obsahuje 21 tabliet a potom nasleduje 7 dnova pauza.Prvu tabletku som uzila v prvy den menstruacie 26.02.2011,tak to bolo napisane v navode.Mala som normalnu 5 dnovu menstruaciu bez bolesti od 26.2. - 2.3. Pocas menstruacie som nemala sex.Po skonceni menstruacie ma zacali boliet prsia a dnes som mala sex s priatelom 5.3.2011.A po sexe som si vsimla ze na spodnom pradle je krv,cize som zacala znova krvacat ako pri menzese.Co to znamena?Je to normalne?Co mam robit?Mam si robit starosti alebo ich mam zbytocne?Su to normalne vykyvy pri zacati uzivania antikoncepcie?Poradte mi prosim!Nikola Vopred Vam dakujem za rady...pa

Nikolka_nechapem2

Laurina22 Ahoj!Diky za radu,uz som si myslela,ze to nikto citat nebude,mas pravdu.Asi to tak bolo.No,to ci som tehotna sa dozviem najskor o dva roky,vtedy by som sa mala vydavat ak bude vsetko ok.A potom sa zacneme snazit o mimco.Dik za radu.Si fajn.pa

Laurina22

Tak asi si len nebola s dotycnym clovekom v plodne dni.

Ked sa budete pokusat o mimco bez akejkolvek ochrany viac ako rok,vtedy je niekde problem.