3 osoba

Príspevok v téme: 3 osoba
nieje to fer

dnes mi povedal kamarat, ktoreho asi lubim..ze ma lubi ako nikoho, on mi vyznal lasku..ze by chcel strasne o mna bojovat,ale ze nemoze pretoze vraj slubil jednemu kamaratovi od nas, ze nic nebude robit..pretoze on ma chce..ten chalan je moj najlepsi kamarat, a tak isto aj jeho...nejak ma neprithauje..len sme kamarati..netusila som ze ma chce..ale preco mame teraz my dvaja trpiet za jedneho??..nechcem ani ja aby trpel..ale je to fer?:(

xy:)

podla mna to vobec nie je komplikovane, ak neni psychopat, tak to pochopi a vobec nechapem, preco by ste nanho mali brat ohlad, v podstate o nic nejde, nejdete sa zosobasit a odstahovat na druhy koniec planety. ak to nepochopi, tak to nie je kamarat.

nieje to fer

nie nechapes..to je situacia..je to nas oboch kamarat,,ja sa bojim ze by ho odsudil za to..nechcem byt ta co im pokazi kamaratstvo..je to komplikovana povaha..a ja by som akoze nemala vediet..o tom ze ma lubi..len sama som to uz spoznala..ze na to jednoducho vyciti..a tak akoo mu nechce ublizit on tak ani ja..co ked vsetko pokazim a abude to zybtocne..preco musi byt vsetko do prdele tak komplikovane..

Nikolka_nechapem2

Nie,nieje to fer.Ale kedze ho poznas a si jeho kamaratka,tak by si mu mala vysvetlit,ze ho mas rada ako kamarata.A,ze sa ti paci niekto iny.Nemala by si brat sebe sancu byt stastna,to nerob.On to urcite pochopi,najde si niekoho ineho.Je mozne,ze sa mu pacis,a mozno je platonicky do teba zalubeny,neverim,ze to je ozajstna laska pretoze ste spolu nic neriesili,takze si v nom nemala ako vzbudit city.Chapes??