Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zväčšenie penisu

mariooo2

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

pety13

Skus ine metody ked tak.. ked ti to nepomoze vyskusaj aj doplnky ked tak... najdes ich par na nete.... SKus ked tak erexus, ten zabera co som sa uz dopocul

6963igorfe

ano pocul som o tom aj skusil, nepomohlo mi to. Mne pomohli vizyvove doplnki. Erexus je super produkt podla mna. Odporučyl my ho kamos.

Jelqer00

Presne tak, nenalette hlupostiam. Venujte sa cviceniu penisu a to Vam pomoze viac ako lieky co slubuju 7 cm za 3 dni... Ja som sa riadil podla -odkaz odstránený-

PoPotvorka

Magy
ano mas pravdu ,ze si protirecim no ja som chcela zistit ako bedete reagovat ,ked ja ako dievca budem pisat do vasej temy to ,co v podstate podsuvate vy nam v temach o umelom dekolte (preto som tam pisala to ,aby ste "nekafrali Bohu do remesla") ...... ale i napriek tomu to nechapem
skor som toho nazoru ,ze idealna velkost poprsia je pre nas nedosiahnutelna ,preto siahame po naprave i za cenu ......
kebyze sa na nase prsia POZERATE z hladiska ich funkcnosti (materstva) ,tak ako domorode kmene pochybujem ,ze by sme tu riesila akekolvek cm ..... my tie vase cm neriesime ,tak okato ,ze ? (nepisem o zadocku a myslim si ,ze v tom ciarkani si sa niekde poriadne sekol) :D

okoloiduciXY

podľa mňa sa tieto 2 veci porovnávať nedajú. keď má chlap s moc malým problém pri sexe tak je to problém pre oboch. keď naopak má moc veľkého a partnerku to bolí tak je to zase problém. myslím že by sa to nemalo porovnávať s ženským mindrákom malého poprsia s ktorým sa dá fungovať. plastika je rozhodnutie ženy, chcel by som vidiet manžela alebo frajera ktorý ju tam pošle alebo sa kôli tomu rozíde (i keď ľudia su všelijaký, však?). ale ako sme sa už zhodli, asi je zbytočné to vysvetľovať, akurát by z toho bola ďalšia femi vs. the world téma :)

Magy

PoPotvorka, dost si protirecis.
skus po sebe precitat vsetko co si tu popisala.
aby som ta vyviedol z omylu - muzi tam nezizaju v zavislosti od velkosti prs. je to podvedoma pudova reakcia bez ohladu na miery a objem hrudnika.
zeny sa divaju muzom na zadky uplne spontanne, akonahle na to dostanu prilezitost.
schvalne som si raz davnejsie dal taku "sutaz" sam pre seba.
pozoroval baby a chlapov u nas v praci, casto dochadzalo k tomu, ze sa nahodne zakecal chlap so zenou ked sa stretli na chodbe alebo na pracovisku a ja som sedel zhodou okolnosti tak, ze som mal dobry vyhlad na celu halu. a robil som si ciarky, kolkokrat sa chlap pozrel do vystrihu (na hrudnik) zene a kolkokrat sa zena pozrela na jeho zadok.
vysledkom som bol sam prekvapeny a potom som zapojil aj kolegu, ab ymi to potvrdil, lebo som myslel, ze sa mylim. po tyzdni ciarkovania to mal prakticky rovnako.
mozno neuveris, zeny tuto sutaz "vyhrali" s velkym naskokom. vyhrali znamena, ze sa divali castejsie, aby sme sa rozumeli.
a boli medzi nimi rovnako mlade, aj starsie, slobodne, zadane, mamicky, aj tehotne.
pre vas je tvar muzskeho zadku rovnako sexualne dolezity, ako pre nas prsia. akonahle ma chlap skaredy zadok, sexualna pritazlivost ku konkretnemu chlapovi prudko klesa, ci s tym suhlasis, alebo nie. a to nie je moj nazor, ale vseobecny sexuologicky fakt.
takze nie velkost, ale tvar! aj male su krasne, ak su pekne vyformovane. a pod satami sa to da krasne push-upkami. samozrejme nie tak, ze si ich zenska zdvihne az k mandliam :P

"akonahle tu napise muz ,ze ma problem s velkostou ,vtedy ste za akukolvek moznost riesenia"
neviem kto, ale ja som nikde nepisal, ze to schvalujem, v tomto zaujimam rovnaky postoj ako k umelinam na/v hrudniku, reagoval som na zatahovanie boha do tejto problematiky, co je uz naozaj kravina.

PoPotvorka

nemyslela som konkretne teba ,ze ma obmedzujes ,ale skor som narazala vo vseobecnosti a porovnavala som
napr. na baby ,ktore chcu absolvovat operaciu pŕs z dovodu ,ze ich hrud nema pozadovane miery ,vtedy sa vyjadrujete ,ze sa vam umele nepacia a ........bla bla blaaaaa (i napriek tomu ,ze vase pohlady hovoria o opaku ,ale ved ok) ............. no akonahle tu napise muz ,ze ma problem s velkostou ,vtedy ste za akukolvek moznost riesenia problemu
-
no ale asi si mal pravdu ,ze tento problem dokazu pochopit len muzi .....ja som to len porovnala :-/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zväčšenie penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk