Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priznat ze som gay? (15)

rot21

netreba vsak zabudnut aj na to, ze ide o rozhodnutie, ktore ma dalekosiahle nasledky, a ako 15.rocny chalan nie som si isty ci ich vies objektivne posudit, treba byt pripraveny aj na velmi negativne odozvy, a ak na to nie si pripraveny tak by si to nemal podstupovat, raz ked s tym vyjdes von uz cas nevratis a mozes to lutovat,
ja mam skoro 23 a viem, ze ak by som s tym vysiel von tak by som si tym vela poskodil, dvojtvarny zivot vie byt aj riadna zabava:)

DAVIS

Ahoj. Samozrejme - nie je to asi ľahké niekomu povedať. Neviem aké máš vzťahy s rodičmi, ale pokiaľ normálne, tak by si im to mal určite povedať. Ja deti nemám, ale určite by som svojmu dieťaťu nepovadal nič zlé pokiaľ by sa mi zdôverilo s takouto vecou - uvedom si, že Ty za to nemôžeš, Ty si o svojej orientácii nerozhodoval, nemôže za to nikto - jednoducho je to tak.
Čo sa týka výsmechu spolužiakov - majú tiež 15 a adekvátne tomu sa aj správajú - nič si z toho nerob. 1á alebo 20 roční ľudia Ťa už budú brať ako rovnocenného.

jerry74

Ahoj Majloo:)mam 37 som gay a ja ti radim,aby si povedal pravdu.Zatlkat a viest dvojaky zivot by ta postupne rozlozilo.Nebude to lahke povedat pravdu,ale aspon si potriedis ludi,spravny ludia ta prijmu a tych ostatnych si nevsimaj.Ziwot gaya je tazky,ale vzdy ta ludia budu brat lepsie,ked budes uprimny.Ja takto fungujem a tebe prajem vela odvahy a nech mas niekoho blizkeho,kto ta v tom podpori.Vsetko naj do Noveho roku:)

xdanielax

ja by som sa priznala, zit v neustalom zatajovani musi byt este horsie nez ten okamih, kedy to vyjde najavo.

apokalipto - Majlooo, sa uz hadam zariadil :DD predsa len, nejaky ten rok uz ubehol :)))

apokalipto

Majloooo hlavne sa nikomu nepriznávaj.
Ja mam 30 rokov a vždy ked sa niekto z mojho okolia dozvedel o mojej orientácií boli z toho len problémy.
Ja žijem dvojaký život otcovi, mame kolegom v práci...atd vitváram ilúziu že som hetero dokonca mam kamošku s ktorou sa na verejnosti hrame na zalúbený parik.
V skutučnosti som GAY a o mojej orientácií vie iba par mojich kamaradov tiež gayov.
Ludia su krutý a nepochopia ta budeš prenich len špinavý buzerant-pardon.
Kolegu vištvali z práce lebo sa dozvedeli že je buzerant takých mám je kolegov v práci.
Teraz maš spolužiakov ale raz budeš mať pracu a kolegov a to sú potom iné problémy ked nemáš z čoho zaplatiť učty kebo maš kolegov ko..tov.

Veronicca

ahoj...no ak sa kamaratis viac s dievcatami, mal by si to povedat nejakej svojej kamaratke...dievcata to prijmaju ovela viac v pohode ako chalani...ja sama mam spoluziaka gaya a tiez sa mi s tym priznal cca 2 roky dozadu a odvtedy je to moj najlepsi kamarat akeho len mozem mat..takze hlavu hore a naber odvahu :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priznat ze som gay? (15) - Fórum - ZDRAVIE.sk