Priznat ze som gay? (15)

Súvisiaci obsah

Threesha66

shared: Ale kazda mama je ina a berie veci inym smerom, ty by si to mozno prijala ako pises no ona by to nemusela a zasa pisat predtym nez sa ti to stane je ine ako to vazne urobit ked dojde za tebou ze je na chalanov.

shared

Chalani, mam nad 30..sice este maleho syna, ale viem, ze keby raz za mnou prisiel a povedal mi: Mami, som na chalanov...tak by som to prijala s pokojom.
Drzim palce!

erika1020

nerob to,počkaj s tým.ľudia su hyeny a len ti budu ubližovať ak dospeješ najdeš si kamošov a bude to fajn,držim ti palce a prajem aby si bol štastny

Daník

Já to mamě řekl jednoduše, na otázku jestli se mi líbí kluci jsem odpověděl že ano. A bylo to :-) Ona dělala jako že nic neslyšela a pořád dělá jako by o tom nevěděla a ptá se na děvčata...

johannessa

mozno to bude zniet od veci ale na aku strednu skolu chodis?pokial na strojarinu a pod. musis to mat riadne tazke.

Ainka

a nemas surodenca, s ktorym by si sa o tom porozpraval? ja osobne by som sa najskor zverila sestre/bratovi..alebo mamke (tie zvyknu byt chapavejsie a citlivejsie ako otcovia, cest vynimkam). v tvojom veku by som sa kamaratom asi este nezverovala (15 je este tazka zacinajuca puberta a malokto by to mozno vedel utajit)...ale ty vies najlepsie, akych ludi mas okolo seba... vela stastia.
a Nikolka, hadam nemusi sexovat s muzom, aby vedel, ze ho pritahuju viac, ako zeny..a dieta hadam nemusia mat vsetci, je predsa vela hetero-neplodnych-parov..a tiez si myslim, ze zakladom partnerskeho vztahu nie je potomok, ale vzajomna laska a priatelstvo, ci uz medzi muzom a zenou, zenou a zenou, alebo muzom a muzom.

John R.

Nikolka_nechapem2: Preboha, to čo sú za reakcie, ty sa uvedom dievča, vidno, že veľa vecí ešte nechápeš... Radšej sa choď starať kto bude preťahovať teba. No najskôr niekto, kto ťa bude mať len na zábavku. Na viac asi nemáš.

A k veci: možno to skús na verejnosti neriešiť, hetero ľudia tiež nikomu neoznamujú akú majú orientáciu, a ak sa nebudeš verejne vyjadrovať na "citlivé" témy, nikto nemusí riešiť, akú máš vôbec orientáciu.

Mám homosexuálneho kamaráta, a rieši to tak, že nevyjadruje sa štýlom (kukaj na tú kočku) ale ani (to je fešák), a keď niekto neiečo takéto povie, on len odvetí: (jj, pekná).

idylkaa

Ja by som ti poradila nechať všetko na život a čas. Nič nikomu nehovoriť, aj tak sa to otočí stále proti tebe. Aj tu na týchto stránkach ľudia prevracajú realitu. Mnohí to dokonca považujú za prevahu ženských hormonov. Neinformovanosť, to je ten veľký problém! Chyba pri vývoji na genetickom reťazci. Nikto za to nenesie žiadnu chybu, proste nastala chyba na géne.
Takže správať sa normálne, ak si niekto rýpne, že s nikým nechodíš, tak nech si rýpne. Ked budeš starší, tak chod študovať do iného mesta, a taktiež zamestnanie si hľadaj mimo domu. Kým to dojde rodičom, či blízkym, budeš preč a nebudeš od nikoho závislý. Matky to prijímajú lepšie, horšie otcovia . Rodičia to stále berú tak, že "kde sa stala chyba", berú to ako osobné ich zlyhanie. Na psychiku je to veľmi ťažké prijať u každého. Držím prsty.

0vecka

lol akoze co s tym ma AIDS?? a to si akoze myslis ze teraz sa nalaka a prestane byt GAY??? fakt ftipne... inaq to ze mozno neskor z neho bude bi je mozne ale heterak uz asi tazko...